Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. ›
  3. Życzenia
  4. ›
  5. Nie warto w życiu płakać i szlochać. Nie warto... - najlepsze życzenia

Najlepsze Nie warto w życiu płakać i szlochać. Nie warto... - najlepsze życzenia

ocena: 4,79, wyświetlono: 4561

Nie warto w życiu płakać i szlochać.
Nie warto marzyć i śnić,
Lecz warto kogoś pokochać
I dla niego tylko żyć.



 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Mamy elektryczność, radia...

Mamy elektryczność,
radia
słuchać możesz.
Gna pociÄ…gów tysiÄ…c,
okręt mknie przez morze,
przemysł się rozwija
w hutach i fabrykach.
Czyjej pracy zawdzięczając?
No pewnie gó...

4,98
autor:

Nie życzę Ci...

Nie życzÄ™ Ci życia bez przeszkód, bo byÅ‚o by ono bez smaku, bez zapachu, bez sensu. Lecz życzÄ™ Ci, abyÅ› pokonaÅ‚a każdÄ… przeszkodÄ™ i dotarÅ‚a do celu.
Nie życzę Ci życia bez łez, ale życzę Ci, aby były one tylko ze szczęścia!

...
4,74
autor: Michałek94

Dorosłości to namiastkaGdy nadej...

Dorosłości to namiastka
Gdy nadejdzie osiemnastka
ÅšmiaÅ‚o Å›ciÄ…gaj swój pas cnoty -
Chłopcy wezmą Cię w obroty
Tańcz od rana do wieczora -
Na skrupuły przyjdzie pora
By Cię nie dopadły gary
I glÄ...

4,93
autor: nieznany

Miłe są pozdrowieniaJeszcze milsz...

Miłe są pozdrowienia
Jeszcze milsze sÅ‚ówka
A na szczerą przyjaźń
Wystarczy pocztówka

...
4,92
autor: nieznany

Życzenia dla Ciebie:Nie zerka...

Życzenia dla Ciebie:
Nie zerkaj za siebie,
Idź śmiało przez życie,
Podkochuj siÄ™ skrycie,
Kontroluj swe żądze,
Zarabiaj pieniÄ…dze,
Lekceważ pÄ™taków,
Unikaj cwaniaków,
Przepisów przestrzegaj,
Na sobie polegaj,
Lecz przede wszystkim
Pokaż im wszystkim!

...
4,83
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe