Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Będę czekać i będę marzyć, będę kochać... - najlepsze życzenia

Najlepsze Będę czekać i będę marzyć, będę kochać... - najlepsze życzenia

ocena: 4,96, wyświetlono: 4499

Będę czekać i będę marzyć,
będę kochać i śnić.
Bo Miłość to szczęście,
dla ktorego warto żyć.



 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Zapachu tęczy w kolorze ...

Zapachu tęczy w kolorze pajęczym
Marzeń udanych - tych zwariowanych
Spodni udartych, tylko na żarty
Czekoladek bez liku, w białym koszyku...
4,80
autor: nieznany

Drogi Ojcze! pozwól ...

Drogi Ojcze! pozwól dzisiaj
Rzec mi kilka słów:
Ukochany uwielbiony,
Żyj nam sto lat zdrów.
Nie znaj nigdy, co to troska,
Albo smutku cień,
Życzę tego z serca mego
W Twój ojcowski dzień....
4,91
autor: nieznany

Dzwonili do mnie z nieba, ...

Dzwonili do mnie z nieba, że uciekł im jeden aniołek, ale nie martw się - nie powiem im gdzie jesteś.

...
4,91
autor: nieznany

Czy wiesz jakie jest ...

Czy wiesz jakie jest najsmutniejsze zwierzątko na świecie ? - Mężczyzna, a wiesz czemu?
Bo ma piersi bez mleka,
ptaszka bez skrzydełek,
jajka bez skorupek
i worek bez pieniędzy
dlatego 80% kobiet już nie wychodzi za maź,
bo zrozumiało ze dla 60 gram ...

4,88
autor: nieznany

Każdego dnia patrzysz ...

Każdego dnia patrzysz w moją
stronę i uśmiechem witasz mnie...
Ty jedyny do głębi myśli me przenikasz,
znając mój każdy ruch i gest...
Tak krocząc ze mną przez życie
spełnienie i radość mi niesiesz...
Twoja miłość jest dla mnie słońcem,
które sprawia że kocham, pragnę i
żyję tylko dla Ciebie...

...
4,89
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe