Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Będę czekać i będę marzyć, będę kochać... - najlepsze życzenia

Najlepsze Będę czekać i będę marzyć, będę kochać... - najlepsze życzenia

ocena: 4,96, wyświetlono: 4500

Będę czekać i będę marzyć,
będę kochać i śnić.
Bo Miłość to szczęście,
dla ktorego warto żyć.



 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Niech Ci się spełnią ...

Niech Ci się spełnią pragnienia,
niech słonko zawsze Ci świeci,
przyjmij te skromne życzenia,
od kochających cię rodziców.

...
4,86
autor: nieznany

W dniu 18 urodzin życzę ...

W dniu 18 urodzin życzę Ci tak jak nikt nie życzy, spełnienia wszystkich marzeń, zdrowia szczęścia i słodyczy. I życzę Ci, jak w bajce dobra wróżka by spełniło się życzenie z samego końca Twojego serduszka.

...
4,96
autor: nieznany

Z okazji święta Waszegożyczenia wszys...

Z okazji święta Waszego
życzenia wszystkiego najlepszego:
niech każdy dzień dostarcza radości
i uśmiech zawsze w sercach gości,
niechaj problemy Was omijają,
a wszyscy bardzo Was kochają,
Bo jak nikt inny na świecie,
Wy na to zasługujecie!

...
4,92
autor: nieznany

Wiem źle zrobiłem, Wiem że zb...

Wiem źle zrobiłem,
Wiem że zbłądziłem,
Przez moją głupotę omal Cię nie straciłem,
Wiem że Cię to zabolało,
Nie zabrzmiało jak brzmieć miało,
Za wszystkie moje głupie słowa,
Niech w przyszło...

4,93
autor: nieznany

W dniu dzisiejszym drogi ...

W dniu dzisiejszym drogi Tatku,
zdrowia, szczęścia i dostatku.
W życiu samych przyjemności,
w duszy niechaj spokój gości.

...
4,93
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe