Nie masz ulubionych życzeń.
ocena: 4,87, wyświetlono: 14864
Dzień matki jest raz w roku,
Szczęśliwy i pełen uroku.
W tym dniu pragnę złożyć ci życzenia:
zdrowia,szczęścia i powodzenia.
Niech w Nowym Roku, świat będzie dla Ciebie
pełen ciepła, radości i przyjaciół,
a w Waszym domu niech nigdy nie zabraknie
miłości i zrozumienia.
Literkę L sama postawię,
Literkę U Tobie zostawię,
Literka B też może być,
Bez tego I nie mogę żyć,
Potem postawię Ę, a na końcu
ten piękny wyraz CIĘ!!!
Ty obchodzisz święto swoje,
Ja na warcie muszę stać.
I życzenia na tę chwilę,
Tylko stąd Ci muszę słać
(¯`•♥•´¯)
---`•.¸.•´(¯`•♥•´¯)
(¯`•♥•´¯).`•.¸.•´(¯`•♥•´¯).
--`•.¸.•´----♪♪♪--...
Jak tam moja rybka mała?
Czy już dzisiaj się wyspała?
Czy swe oczka otworzyła
i usta uśmiechem spowiła?
...
Życzenia na Walentynki.