Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Mamo! Stałaś przy mnie w nocy, gdy płakałam. Byłaś... - najlepsze życzenia

Najlepsze Mamo! Stałaś przy mnie w nocy, gdy płakałam. Byłaś... - najlepsze życzenia

ocena: 4,83, wyświetlono: 2649

Mamo! Stałaś przy mnie w nocy, gdy płakałam.
Byłaś przy mnie, gdy o pomoc wołałam.
Dałaś mi przyjaźń najpiękniejszą, najtrwalszą.
Dałaś mi miłość wyrzeczeń wartą.


 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Miłość jest wielkaLecz mija ...

Miłość jest wielka
Lecz mija jak mgła
Przyjaźń jest cicha
Lecz długo trwa.

...
4,88
autor: nieznany

Chcę tylko jednego: żyć ...

Chcę tylko jednego:
żyć na tyle długo, by odwdzięczyć się jakoś
za Twą niezasłużoną i przeogromną wielkoduszność....
4,84
autor: nieznany

Ich will zum frohen ...

Ich will zum frohen Osterfest
dir fröhlich gratulieren.
Vielleicht gelingt es irgendwo,
ein Häslein aufzuspüren.
Dann lege ich in seinen Korb
ein Blatt mit tausend Grüßen,
das soll es dir als Festgruß bringen
mit seinen flinken Füßen...

4,85
autor: nieznany

Tatusiowi DrogiemuZawsze uśmie...

Tatusiowi Drogiemu
Zawsze uśmiechniętemu
Dużo życzymy radości
I dni pełnych miłości
Szczęściem wypełnionych chwil
A do pracy...
...dużo sił!

...
4,97
autor: nieznany

Niech w Nowym Roku, ...

Niech w Nowym Roku, świat będzie dla Ciebie
pełen ciepła, radości i przyjaciół,
a w Waszym domu niech nigdy nie zabraknie
miłości i zrozumienia.

...
4,86
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe