Nie masz ulubionych życzeń.
ocena: 4,98, wyświetlono: 32317
Mamy elektryczność,
radia
słuchać możesz.
Gna pociągów tysiąc,
okręt mknie przez morze,
przemysł się rozwija
w hutach i fabrykach.
Czyjej pracy zawdzięczając?
No pewnie górnika!
Pali się pod blachą,
kot na piecu mruczy,
mama fartuch szyje,
starszy brat się uczy.
Węgiel płonie jasno,
ciepłem mnie przenika.
Z czyjej pracy korzystamy?
No pewnie górnika!
Niych wom szychta je wesoło,
niych niy poci się wom czoło,
niych tworz wasza ni bydzie brudno,
niych praca
ni bydzie trudno,
niych zarobków bydzie wiele,
w dni robocze i niedziele.
Najserdeczniejsze życzenia zdrowych,
radosnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy,
smacznego jajka, mokrego dyngusa,
a także odpoczynku w rodzinnym gronie.
Niech każdy z nas wykorzysta ten czas jak najlepiej.
W dniu Walentynki niosę nowinki,
Że serce moje na zawsze Twoje.
Takie wyznanie przyjmij kochanie,
A potem niech się stanie co ma być.
Gdybym tak tylko mógł mieć znowu szansę bycia razem z Tobą,
to moje życie nabrało by znowu sensu.
Dziś święto obchodzi Najdroższy Tata,
niech los mu z kwiatów życie uplata,
niech nie da poznać żadnych trosk
i rzuci pod nogi pieniędzy stos.
Życzenia na Walentynki.