Nie masz ulubionych życzeń.
ocena: 4,51, wyświetlono: 61977
Dobry wieczór Państwu
ale nie każdemu
tylko Pannie młodej
i Panu młodemu
Na samym początku
śpiewania mojego
życzę parze młodej
szczęścia największego
Przepraszam Was goście
proszę się nie gniewać
bo ja teraz będę
do wianeczka śpiewać
Do wianeczka śpiewać
do welonu grajcie
a Wy mili goście
proszę posłuchajcie
Jak słoneczko chyli
się ku zachodowi
młoda chyli główkę
by zdjąć wianek z głowy
Zdejmuję Ci z głowy
ten biały wianeczek
a teraz Ci przypnę
ten piękny kwiateczek
Pożegnaj Ją Mamo
prawą rączką na krzyż
bo po raz ostatni
na Jej wianek patrzysz
Policz młoda policz
gołąbki na dachu
tyle będziesz miała
pierwszą nockę w strachu
Ej! pomyśl Ty młody
czas Ci to niewielki
bo nadeszła chwila
końca kawalerki
Zdejmijże Ty świadek
młodemu tę muszkę
żeby już nie patrzył
na inną dziewuszkę
Z kamienia na kamień
przeskakuje żabka
z naszej Pani młodej
zrobiła się babka
Życzę Państwu młodym
wszystkiego dobrego
byście byli dobrzy
jedno dla drugiego
A żebyście w życiu
nie zaznali nędzy
mieli ładne dzieci
i dużo pieniędzy
Odejmę Ci muchę
i odepnę kwiatek
kiedy ona babcia
to Ty będziesz dziadek
Dziękujemy gościom
że wszyscy słuchali
a żeby się goście
do nieba dostali
Tak się naśpiewalim
jak te leśne dudki
a Pan młody gapa
nie przyniósł nam wódki
My Was oczepili
Wy sobie ich weźcie
będą Wam sprzedawać
kurze jaja w mieście
We wszystkich mowach i w języku duszy
Nad wszystkie są dwa słowa,
Jak w kroplach rosy po suszy,
W nich skarb żywota się chowa.
Jak dwie perełki w oceanie życia,
Jak dwie gwiazdeczki na niebie,
Świecą nam do powicia
Dwa słowa - Kocham Ciebie!
Młodej parze Boże stróż,
Życie z najpiękniejszych róż!
Dużo szczęścia, własnej chatki,
I tytułu mamy, tatki.
Byście mieli tyle dziatek,
Ile razem macie latek.
Małe grube i pyskate
niech pilnują swego tatę,
by nie zamknął ich na kłódkę,
sam...
Uśmiechem zapalam Ci gwiazdy, by noc nie była zbyt ciemna. Szeptem maluję niebo, by Twoje sny były kolorowe...
dziękuje za mile spędzony wieczór i czekam na kolejny, wiem że nie powinnam tego pisać ale cóż najwyraźnie...
Z okazji imienin życzę Ci,
aby jedynymi łzami,
które pojawią się w Twoich oczach
były kryształowe łzy szczęścia,
aby radosnego uśmiechu na Twej twarzy
nie zakryły ciężkie chmury smutku,
aby płatki róż wyścielały drogę Twego przeznaczenia,
a szczęście, zdrowie, radość i miłość
były ...
'Jest jeszcze taka miłość,
ślepa, bo widoczna,
jak szcęśliwe nieszczęście,
pół radość, pół rozpacz,
ile to trzeba wierzyć,
milczeć, cierpieć, nie pytać,
skakać jak osioł...
Życzenia na Walentynki.