Nie masz ulubionych życzeń.
ocena: 4,89, wyświetlono: 34146
Żadne słowa nie oddadzą tego,
kim dla mnie jesteś.
Żaden płomień nie strawi mego do Ciebie uczucia.
Żaden człowiek nie zrobi dla mnie tyle,
ile Ty dla mnie zrobiłaś.
Kocham Cię Babciu.
By...kurna Cię pogięło 18 lat minęło
Więc życzenia przyjmij Bycze...
By...czegoś Ci nie brakło
Gdy zacznie sie impreza
Bo to jest cięka praca
Gdy nadużyjesz trunkow
I masz Wielkiego KC-a
Na Święto Zmartwychwstania życzę Ci,
by zmartwychwstały w Tobie zapomniane marzenia,
młodzieńczy optymizm w podchodzeniu do przeciwności losu, sztubacka fantazja.
Niech w Twoim sercu zapanuje wiosna - odrodzenie nowego życia...
Śniadania nie jem bo myślę o Tobie,
obiadu nie jem bo myślę o Tobie,
kolacji nie jem bo myślę o Tobie,
a w nocy nie śpię bo chce mi się jeść :)
Jak tam moja rybka mała?
Czy już dzisiaj się wyspała?
Czy swe oczka otworzyła
i usta uśmiechem spowiła?
...Kochajcie się, ale nie róbcie z miłości kajdanów. Niech miłość będzie jak poruszający się ocean pomiędzy brzegami waszych dusz. Wypełniajcie nawzajem swoje filiżanki, ale nie pijcie z tej samej. Dajcie sobie swojego chleba, ale nie jedzcie z tego samego bochenka. Śpiewajcie i tańczcie razem, cieszcie się,ale pozw&oacu...
Życzenia na Walentynki.