Nie masz ulubionych życzeń.
ocena: 4,86, wyświetlono: 5098
Kiedy nie ma Ciebie,
Smutno płynie czas.
Nie ma gwiazd na niebie,
Nawet księżyc zgasł,
Ciągle pada deszcz,
Wolniej krąży ziemia,
Płaczą gałęzie drzew.
Kiedy Ciebie nie ma,
Smutek pada cieniem
Na pola i lasy.
Kiedy nie ma Ciebie,
Nie ma Twoich słów,
Tylko są marzenia.
Kiedy ujrzę Cię znów?
Życzę Ci abyś odnalazła:
w ciszy swoje myśli i marzenia,
w bliskich Ci osobach siłę i piękno stworzenia,
w otaczającym świecie radość istnienia,
w kolorach, smakach i zapachach wielkość natchnienia,
a w sobie miłość.
Najukochańsza Mamo Moja!
Całuję Twoje ręce. Wiem, że jesteś jedyną osobą, która kocha mnie
takim jakim jestem.
Kochasz mnie w chwilach smutnych i radosnych, zawsze jesteś moją
przyjaciółką.
Marzę o tym, aby każdy dzień przyniósł Ci Mamusiu Kochana same
radości, szczęście i zadowolenie.
...
Pokój zamieszka, kiedy Pan przybędzie?
W adwentowej refleksji,
W skupieniu przy konfesjonale,
W ciszy wyczekiwania na wigilijną gwiazdę,
Do gorącego i otwartego serca,
Niech przyjdzie Pan i umocni nas swoim pokojem,
Byśmy go mogli rozdawać wszędzie tam, gdzie niepokój.
Błogosławionych świąt Bożego Narodz...
Znasz bajkę o 5 misiach?
1.Rozbierz misie
2.Połóż misie
3.Oddaj misie
4.Ubierz misie
5.Wynoś misie
Życzenia na Walentynki.