Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Na dobranoc
  4. Co robisz Koteczku? Leżysz już w łóżeczku?... - najlepsze życzenia

Najlepsze Co robisz Koteczku? Leżysz już w łóżeczku?... - najlepsze życzenia

ocena: 4,92, wyświetlono: 6502

Co robisz Koteczku?
Leżysz już w łóżeczku?
Ja myślę o Tobie
i zasnąć nie mogę!
Niech w snach pięknej nocy,
mój głos Cie otoczy
i szepnie na uszko
"dobranoc Serduszko"!




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Wiele bym Ci życzyć ...

Wiele bym Ci życzyć chciała,
ale jestem bardzo mała
dam buziaczka szczerze za to,
zamiast życzeń - przyjmij to, Tato!

...
4,89
autor: nieznany

Wiele gwiazdek jest ...

Wiele gwiazdek jest nocą na niebie,
Tyle samo najlepszych życzeń śle właśnie do Ciebie,
Dużo zdrówka, szczęścia i radości,
Niech Twój śliczny usmiech na buzi zawsze gości,
By było coraz mniej złości, a więcej pięknej miłości,
Spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń,
Tych dużych i tych małych, tego Ci...
4,92
autor: nieznany

Kolorowych snów...Uśmiechu od uc...

Kolorowych snów...
Uśmiechu od ucha do ucha...
Pięknych bajek na dobranoc...
Własnego pieska i kotka...
Co dzień nowych przygód...
Butów siedmiomilowych...
Gwiazdki z nieba...
Wspaniałych przyjaciół...
I wesołej rodzinki...

...
4,88
autor: nieznany

W dniu Twojego świętanajpiękniejsze życze...

W dniu Twojego święta
najpiękniejsze życzenia
samych radosnych chwil
i spełnienia nawet tych
najskrytszych marzeń
życzy ... ...
4,81
autor: nieznany

Dziś dzień Dziadku nie ...

Dziś dzień Dziadku nie psocimy,
tylko dobrze Ci życzymy.
Ty wybronisz nas od draki
bośmy małe rozrabiaki.
Całujemy Cię serdecznie,
żyj nam Dziadku długo wiecznie.

...
4,89
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe