Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Na dobranoc
  4. Co robisz Koteczku? Leżysz już w łóżeczku?... - najlepsze życzenia

Najlepsze Co robisz Koteczku? Leżysz już w łóżeczku?... - najlepsze życzenia

ocena: 4,92, wyświetlono: 6503

Co robisz Koteczku?
Leżysz już w łóżeczku?
Ja myślę o Tobie
i zasnąć nie mogę!
Niech w snach pięknej nocy,
mój głos Cie otoczy
i szepnie na uszko
"dobranoc Serduszko"!




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

W dniu Twojego świętaŻyczę Ci z ...

W dniu Twojego święta
Życzę Ci z całego serca zdrowia,
szczęścia i pomyślności.
Niech los, co ma najlepszego,
ściele Ci pod nogi
I niech Cię otacza radość,
a omija smutek
Tego wszystkiego życzy Ci...

...
4,92
autor: nieznany

Teściowa, Teściowa, ...

Teściowa, Teściowa, Teściowa.
Gdy na nią patrzę boli mnie nie tylko głowa :)

...
4,93
autor: nieznany

Na nadchodzące, radosne ...

Na nadchodzące, radosne Święta
i zbliżający się Nowy Rok,
niechaj Chrystusa siła niepojęta,
rozjaśni każdy życia mrok.
 

...
4,88
autor: nieznany

Niych wom szychta je wesoło...

Niych wom szychta je wesoło,
niych niy poci się wom czoło,
niych tworz wasza ni bydzie brudno,
niych praca
ni bydzie trudno,
niych zarobków bydzie wiele,
w dni robocze i niedziele.

...
4,89
autor:

Krasnal mi mówił, że ...

Krasnal mi mówił, że idziesz już spać
więc coś w prezencie chciałam Ci dać
Chcę to wyrazić przez 1000 słów
lecz powiem króciutko:
SŁODZIUTKICH SNÓW!

...
4,96
autor: Darek
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe