Nie masz ulubionych życzeń.
ocena: 4,92, wyświetlono: 6499
Co robisz Koteczku?
Leżysz już w łóżeczku?
Ja myślę o Tobie
i zasnąć nie mogę!
Niech w snach pięknej nocy,
mój głos Cie otoczy
i szepnie na uszko
"dobranoc Serduszko"!
Zdrowia, szczęścia,
pomyślności i dużo miłości.
Mało zazdrości, zmartwień
i złości.
Dużo pieniędzy, marzeń, radości.
Więcej szaleństwa, uśmiechu i gości!
życzy...
Kiedy los rozłączy nas
Jedno jest moim marzeniem.
Aby moje zdjęcie dla Ciebie
Było zawsze tylko wspomnieniem.
W tym dniu należącym wyłącznie do Ciebie
pragnę zaofiarować Tobie wszystkie
wspaniałości tego świata a Ty spośród
tych wybierz te które przyniosą Ci radość,
miłość i szczęście.
Z okazji narodzin Waszego Maleństwa,
które napełniło Wasz dom radosnym gwarem i ruchem,
życzymy mu beztroskiego i zdrowego dzieciństwa,
a wszystkim Wam - odkrywania nowych uroków wspólnego życia.
Szczęśliwych, kojących, wartych pamięci,
przeżytych w zgodzie ze światem
i z sobą samym, pełnych życia
i miłości Świąt Bożego Narodzenia
oraz niesamowitego, niezapomnianego,
niepowtarzalnego Sylwestra!!!
Życzenia na Walentynki.