Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Na dobranoc
  4. Co robisz Koteczku? Leżysz już w łóżeczku?... - najlepsze życzenia

Najlepsze Co robisz Koteczku? Leżysz już w łóżeczku?... - najlepsze życzenia

ocena: 4,92, wyświetlono: 6498

Co robisz Koteczku?
Leżysz już w łóżeczku?
Ja myślę o Tobie
i zasnąć nie mogę!
Niech w snach pięknej nocy,
mój głos Cie otoczy
i szepnie na uszko
"dobranoc Serduszko"!




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Dla Ciebie słońca blask. ...

Dla Ciebie słońca blask.
Dla Ciebie niebo pełne gwiazd.
Dla Ciebie uśmiech i moje łzy.
Dla Ciebie wszystko.
Dla mnie tylko Ty.

...
4,87
autor: Ewcia

To wasza rocznica.Może być s...

To wasza rocznica.
Może być szczególną okazją do tego, by się zatrzymać i spojrzeć wstecz na to, co osiągneliście w ciągu waszego małżeństwa.
Jest to czas zarezerwowany na wspomnienia radosnych chwil oraz rozwiązanych problemów.
To cza...

4,86
autor: nieznany

Niech Ci słonko ciepło ...

Niech Ci słonko ciepło gra,
niech Twój uśmiech długo trwa,
nie trać swej wesołej minki,
dziś są Twoje Urodzinki!

...
4,87
autor: nieznany

Krasnal mi mówił, że ...

Krasnal mi mówił, że idziesz już spać
więc coś w prezencie chciałam Ci dać
Chcę to wyrazić przez 1000 słów
lecz powiem króciutko:
SŁODZIUTKICH SNÓW!

...
4,96
autor: Darek

Słowo miłość - za Ic...


Słowo miłość - za Ich troski,
Słowo wdzięczność - za Ich trud.
Dar to skromny, dar uczniowski,
Wyśpiewany z serc jak z nut.
Dziękujemy za wszystkie starania, które wkładacie w nasze wychowanie i edukację.
Wierzymy, ze Wasz wysiłek uczyni z nas ludzi mądrych i szlachetnych.
Dziękujemy za codzienne, niezwykle trudne i mozolne budowanie...

4,86
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe