Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Na dobranoc
  4. Co robisz Koteczku? Leżysz już w łóżeczku?... - najlepsze życzenia

Najlepsze Co robisz Koteczku? Leżysz już w łóżeczku?... - najlepsze życzenia

ocena: 4,92, wyświetlono: 6499

Co robisz Koteczku?
Leżysz już w łóżeczku?
Ja myślę o Tobie
i zasnąć nie mogę!
Niech w snach pięknej nocy,
mój głos Cie otoczy
i szepnie na uszko
"dobranoc Serduszko"!




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Zdrowia, szczęścia,pomyślności i duż...

Zdrowia, szczęścia,
pomyślności i dużo miłości.

Mało zazdrości, zmartwień
i złości.

Dużo pieniędzy, marzeń, radości.

Więcej szaleństwa, uśmiechu i gości!
życzy...

...
4,90
autor: nieznany

Kiedy los rozłączy nasJedno jest ...

Kiedy los rozłączy nas
Jedno jest moim marzeniem.
Aby moje zdjęcie dla Ciebie
Było zawsze tylko wspomnieniem.

...
4,87
autor: nieznany

W tym dniu należącym ...

W tym dniu należącym wyłącznie do Ciebie
pragnę zaofiarować Tobie wszystkie
wspaniałości tego świata a Ty spośród
tych wybierz te które przyniosą Ci radość,
miłość i szczęście.

...
4,90
autor: nieznany

Z okazji narodzin Waszego Maleństwa,
które napełniło Wasz dom radosnym gwarem i ruchem,
życzymy mu beztroskiego i zdrowego dzieciństwa,
a wszystkim Wam - odkrywania nowych uroków wspólnego życia.

...
5,02
autor: nieznany

Szczęśliwych, kojących, ...

Szczęśliwych, kojących, wartych pamięci,
przeżytych w zgodzie ze światem
i z sobą samym, pełnych życia
i miłości Świąt Bożego Narodzenia
oraz niesamowitego, niezapomnianego,
niepowtarzalnego Sylwestra!!!

...
4,90
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe