Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Tęskno i smutno, cicho i ciemno... A... - najlepsze życzenia

Najlepsze Tęskno i smutno, cicho i ciemno... A... - najlepsze życzenia

ocena: 4,85, wyświetlono: 6052

Tęskno i smutno, cicho i ciemno...
A wiesz dlaczego? Bo nie jesteś ze mną!
Świeci księżyc, kończę pisanie, całuję Twe usta.
DOBRANOC KOCHANIE!




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Dzisiaj jest Twoja Komunia ...

Dzisiaj jest Twoja Komunia Świeta , każdy z nas dobrze ten moment pamięta , bo jest to chwila wielka , uroczysta , pełna radości , przepiękna i czysta.

...
4,94
autor: nieznany

Dużo szczęścia i radości, ...

Dużo szczęścia i radości,
uśmiechu i wytrwałości
i samych przyjemnych dni w przyszłości.

...
4,89
autor: nieznany

Czekam już chyba wiek ...

Czekam już chyba wiek cały,
Aby wreszcie ujrzeć Cię.
Abyś wziął mnie w swe ramiona
I powiedział "Kocham Cię"....
4,81
autor: nieznany

Człowiek to stworzenie ...

Człowiek to stworzenie boże,
Co bez miłości obejść się nie może!...
4,75
autor: nieznany

Gdy zajdzie słońce naszej ...

Gdy zajdzie słońce naszej przyjaźni,
Zdradliwa fala rozłączy nas,
Spójrz na to zdjęcie, a ono Ci powie,
Że kiedyś miłość łączyła nas.

...
4,92
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe