Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Życzenia na boże narodzenie

Najlepsze Życzenia na boże narodzenie


Życzeń w kategorii: 517

Niech ta Gwiazdka Betlejemska, ...

Niech ta Gwiazdka Betlejemska, która wschodzi tuż po zmroku, da Wam szczęście i pomyślność, w nadchodzącym Nowym Roku.
 
4,88
autor: nieznany

Magia świąt to dziecięca ...

Magia świąt to dziecięca wiara w Świętego Mikołaja, spokojna rozmowa z bliskimi przy kominku, rozleniwiony telefon, zaspany budzik i śnieg, który nie jest utrapieniem. Magicznych Świąt Bożego Narodzenia życzy ...
4,88
autor: nieznany

Niech radość i pokój ...

Niech radość i pokój Świąt Bożego Narodzenia towarzyszy Ci przez cały Nowy Rok. Życzę Ci, aby był to Rok szczęśliwy w osobiste doznania, spełnił zamierzenia i dążenia zawodowe oraz by przyniósł wiele satysfakcji z własnych dokonań.
 
4,97
autor: nieznany

Na czas Świąt Bożego ...

Na czas Świąt Bożego Narodzenia, życzymy wiele radości, miłości i obfitych łask płynących z betlejemskiego żłóbka oraz Szczęśliwego Nowego Roku!
4,82
autor: nieznany

W Betlejem mieście Zbawiciel ...

W Betlejem mieście Zbawiciel się rodzi. Niech się Wam mili. najlepiej powodził Niech Wam służy szczęście o każdej godzinie i niech Was dobrego nic w życiu nie miniel
4,88
autor: nieznany

Życzę Ci takiej wiary, ...

Życzę Ci takiej wiary, jaką miała Maryja, która, nie rozumiejąc, zaufała Słowu i pozwoliła, aby Bóg się Nią posłużył i dał ludziom szczęście i Ty też dawaj je innym.
 


4,89
autor: nieznany

Niech magiczna noc Wigilijnego ...

Niech magiczna noc Wigilijnego Wieczoru przyniesie Ci spokój i radość. Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem, a Nowy Rok obdaruje Ciebie pomyślnością i szczęściem. Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia, niech spełniają się wszystkie Twoje marzenia.
4,86
autor: nieznany

Kiedy opłatek bielusieńki ...

Kiedy opłatek bielusieńki weźmiesz do swej dłoni, spomnij w ten dzień uroczysty choć przez chwilę o mnie Oddalony jesteś ode mnie kilometrów wiele, tym opłatkiem choć w myśli się z Tobą dzielę.
4,93
autor: nieznany

„Wigilia, piękne ...

„Wigilia, piękne rodzin zbratanie, kiedy nas bliscy otoczą w krąg, kiedy się kruchy opłatek łamie, wśród dobrych życzeń na cały rok. Wesołych Świąt życzy ...
 
4,64
autor: nieznany

Każdy z nas ma na tyle ...

Każdy z nas ma na tyle dużą dłoń, że może z niej uczynić Betlejem. Każdy z nas ma na tyle ciepłe serce, że może przyjąć nowonarodzoną miłość... do tego wystarczy tylko wiara i nadzieja, a miłość przyjdzie sama... Radosnych Świąt!
4,91
autor: nieznany

Najserdeczniejsze życzenia: ...

Najserdeczniejsze życzenia: cudownych Świąt Bożego Narodzenia, rodzinnego ciepła i wielkiej radości, pod choinką zaś dużo prezentów, a w duszach wiele sentymentów. Świąt dających radość i odpoczynek oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby byt jeszcze lepszy niż ten. co właśnie mija. Tobie i całej Twojej rodzinie życzy ...
4,85
autor: nieznany

Bombka na choince i ...

Bombka na choince i gwiazda na niebie, tak Bóg miłosierny zjawia się u Ciebie
i daje Ci spokój, radość i wiarę w te Święta radosne, hojne i wspaniałe.
4,92
autor: nieznany
 
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe