Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Lubię Słońce, lubię deszcz, lubię sól... - najlepsze życzenia

Najlepsze Lubię Słońce, lubię deszcz, lubię sól... - najlepsze życzenia

ocena: 4,87, wyświetlono: 6162

Lubię Słońce,
lubię deszcz,
lubię sól i pieprz,
lubię zimę i lato
lubię i Ciebie
co ty na to?


 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Czekam już chyba wiek,aby wresz...

Czekam już chyba wiek,
aby wreszczie ujrzeć Cię,
abyś wział mnie w swe ramiona
i wyszeptał KOCHAM CIĘ!!!

...
4,93
autor: nieznany

Tobie, mój kochany dziadku, ...

Tobie, mój kochany dziadku,
życzę szczęścia i dostatku.
Uśmiechaj się zawsze bo kocham Cię szczerze
w domu, w kinie i na spacerze.

...
4,87
autor: nieznany

Wir wünschen frohe Ostern ...

Wir wünschen frohe Ostern heute
und allen großen Ostereierbeute.
Lasst's euch allen prima schmecken,
oftmals übers Mäulchen lecken.

...
4,96
autor: nieznany

Najserdeczniejsze życzenia zdrowych,...

Najserdeczniejsze życzenia zdrowych,
radosnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy,
smacznego jajka, mokrego dyngusa,
a także odpoczynku w rodzinnym gronie.
Niech każdy z nas wykorzysta ten czas jak najlepiej.

...
4,86
autor:

Róże są piękne, bo kwiaty ...

Róże są piękne, bo kwiaty mają,
Lecz są nietrwałe bo, przekwitają.
A Wasza miłość niech się rozwija,
Niech trwa na wieki i nie przemija.

...
4,87
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe