Nie masz ulubionych życzeń.
ocena: 4,92, wyświetlono: 6379
Dzień piękny pogodny
Słońce świeci na niebie
A ja wraz ze słoneczkiem
ślę uśmiech dla Ciebie
Pięknego Dnia Życzę!
Długo się już znamy,
Lecz Ty o tym nie wiesz,
Że serce Ja mam wielkie,
I Kocham nim tylko Ciebie.
W Dniu Twoich Imienin pragnę przesłać Ci życzenia
Więc Przyjmij je ode mnie choć za murów więzienia.
Życzę Ci dużo zdrowia,niech Ci serce blaskiem świeci
Niech z twarzy zniknie smutek a radość niech serce wznieci.
By miłość i dobroć Twoja,płonęła blaskiem jak znicze
Z całego serca tego wszystkiego Tobie życzę.
Płoną sztuczne ognie, płynie już muzyka,
idzie Nowy Rok, stary już umyka, więc wznieśmy puchary, tańczmy do rana. niech los nam nie szczędzi kawioru i szampana.
Wszystko co było Twoim marzeniem
co jest i będzie w przyszłości,
niech nie uleci z cichym westchnieniem
lecz niech się spełni w całości!
Każdy gwiazdkę ma na niebie.
Dla każdego gwiazdka lśni.
Ja wybrałam właśnie Ciebie,
moją gwiazdką jesteś ty!
Życzenia na Walentynki.