Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Kobiety to piękne nastroje, i duże życiowe wyboje. Matki... - najlepsze życzenia

Najlepsze Kobiety to piękne nastroje, i duże życiowe wyboje. Matki... - najlepsze życzenia

ocena: 4,89, wyświetlono: 5071

Kobiety to piękne nastroje,
i duże życiowe wyboje.
Matki Polki, Matki Królów,
większa Pani - więcej bólu.
Ja kocham kobiety skromne,
inteligentne i rozsądne,
taką kobietą jesteś TY,
co spełnia wszystkie moje sny!


 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Telefony komórkowe są ...

Telefony komórkowe są lepsze niż mężczyźni,
ponieważ jak im coś nie pasuje,
nie chowają swoich antenek.

...
4,89
autor: nieznany

W dniu imienin, jak ...

W dniu imienin, jak co roku
Chcę pojawić się po zmroku
z życzeniami i kwiatami
dla kochanej mojej Mamy
chcę wyszeptać Jej do ucha
Swe życzenia wprost z serducha:
Bądź szczęśliwa, bądź radosna
I cieplutka tak jak wiosna
Jak...

4,92
autor: nieznany

Pomaleńku przez podwórze ...

Pomaleńku przez podwórze Idą dzieci kurze. W kropki, w ciapki, malowanki, bo to miały być pisanki... Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Wielkanocnych.
 

...
4,87
autor: nieznany

W Nowym Roku, tuż po ...

W Nowym Roku, tuż po balu
oprócz szczęścia, zdrowia, szmalu,
proś niebiosa, by Ci dały,
dużo seksu i gorzały.
Do Siego Roku!

...
4,90
autor: nieznany

Wiem ile dla Ciebie ...

Wiem ile dla Ciebie znaczę jak Ci mnie brakuje jak bardzo mnie potrzebujesz.
Przykro mi że cię opuściłem z poważaniem TWÓJ ROZUM:)

...
4,84
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe