Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Kobieta - to piękny kwiat, to niedocenione... - najlepsze życzenia

Najlepsze Kobieta - to piękny kwiat, to niedocenione... - najlepsze życzenia

ocena: 4,96, wyświetlono: 8634

Kobieta
- to piękny kwiat,
to niedocenione zioło,
które zajmuje cały świat,
o którym się mówi wokoło.
Mówi
- nie znając istoty ciała,
mówi
- nie znając doliny duszy.
Kobieta
- to nie tylko kwiat,
to kamień,
co z czasem się kruszy


 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

♥.•**•.♥♥•**&#...

♥.•**•.♥♥•**•.♥♥.•**•.♥♥•**•.♥
Świąt radosnych,
przeżyć wzniosłych,
w zdrowiu, szczęściu i miłości.

Niech Święta radością
wypełnią Wasz dom
A Nowy Rok blasku doda
Waszym dniom.
&hearts...

4,54
autor: nieznany

Dziś masz 18 lat!Śmiało teraz...

Dziś masz 18 lat!
Śmiało teraz ruszaj w świat,
śmiało żyj i chciej najwięcej,
trzymaj szczęście swe za ręce!

...
4,84
autor: nieznany

Zapachu tęczy w kolorze ...

Zapachu tęczy w kolorze pajęczym
Marzeń udanych - tych zwariowanych
Spodni udartych, tylko na żarty
Czekoladek bez liku, w białym koszyku...
4,80
autor: nieznany

Za tych, którzy nie ...

Za tych, którzy nie mogą.
 

...
4,96
autor: nieznany

...Przygotuję Ci serce ...

...Przygotuję Ci serce dziecinne, takie małe, tak ciche i słabe, a Ty wlejesz w nie siły swe dziwne, kiedy wstąpisz w me SRCE NIEWINNE ... W uroczystym dni Pierwszej komunii Św. Błogosławieństwa Bożego życzy ...

...
4,93
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe