Nie masz ulubionych życzeń.
ocena: 4,89, wyświetlono: 4893
Nie dlatego, że Cię lubię,
nie dlatego, że Cię znam.
Lecz dlatego, że Cię kocham
To Ci swoje zdjęcie dam!
Z racji Dnia Studenta życzę Ci radości życia, pełnego szkła, suto zastawionego stołu, zimnego piwa, zasięgu w każdym miejscu, dużo wolnego czasu oraz samych piątek
...Dziecko otrzymuje życie za darmo. Może zaistnieć tylko wtedy, gdy rodzice je pokochają i gdy matka zdecyduje się podzielić z nim częścią swojego ciała i swojej krwi. Własnie dlatego nie wystarczy się urodzić, by żyć. Życzę Ci, byś przeżywał siebie jako prezent, który z wdzięcznością przyjmujesz i który z radością ofiarujesz innym ludziom.
...
Babciu droga!
Szczerze Cię miłuję,
dlatego pozwól, że Cię ucałuję,
a te tkliwe uściśnięcia
niechaj zastąpią życzenia.
W dniu 4 maja obchodzimy „Dzień Strażaka”, święto tych, którzy pełnią niebezpieczną, pełną zagrożeń, ale też w swoisty sposób piękną służbę. Bo czyż może być coś piękniejszego w życiu człowieka niż dawanie siebie samego bliźnim?...
Życzenia na Walentynki.