Nie masz ulubionych życzeń.
ocena: 4,89, wyświetlono: 5022
Dzisiaj jadło pokropione,
Przy śniadaniu podzielone.
Będzie wszystkim smakowało,
Aby go nie brakowało.
Żur gorący zajadamy,
Przedtem modły odmawiamy.
Bo kto żywy chwali Pana,
Choć nie każdy zje barana.
Ale jajka kolorowe,
W ciapki, plamki, oraz płowe.
Postukają sobie dzisiaj,
Taki w końcu jest obyczaj.
By życzenia złożyć wszystkim,
I dalekim, oraz bliskim.
Życzę dzisiaj szczęścia,zdrowia,
Wielkiej kasy całe mrowia.
Aby radość zamieszkała w waszej duszy,
W poniedziałek, niech się każdy dobrze suszy.
Choć nie każdy se popija,
Dobry humor niech nie omija.
Każdy pragnie coś dla siebie,
Więc niech czuje się jak w niebie.
Wiele dobra niech rozkwita,
Zmartwychwstałego niech każdy powita.
Oblizujcie dziś paluszki,
Żebyście zawsze mieli pełne brzuszki.....
Dużo zdrowia i uśmiechów,
pisków, wrzasków i zabawy moc
Sporo radości z tupotu malutkich nóżek
Łez szczęścia z pierwszego uśmiechu,
ząbka, słowa i kroku
porozrzucanych wszędzie klocków,
przytulenia ...
Z okazji Dnia Teściowej życzę Ci dużo szczęścia i radości, uśmiechu i wytrwałości i samych przyjemnych dni w przyszłości.
...
Mamo!
Jesteś bombowa,
nawet gdy Cię boli głowa,
więc dostaniesz dziś buziaka
od swojego dzieciaka!
...Przygotuję Ci serce dziecinne, takie małe, tak ciche i słabe, a Ty wlejesz w nie siły swe dziwne, kiedy wstąpisz w me SRCE NIEWINNE ... W uroczystym dni Pierwszej komunii Św. Błogosławieństwa Bożego życzy ...
...
Błędów w życiu popełniłam wiele,
Rany są w sercu., nie na ciele.
Gdybym mogła cofnąć czas,
Lepiej by było wśród Nas.
Na Twą miłość nie zasługuje,
Między Nami wszystko psuje.
Zostawić możesz teraz mnie,
Bo skrzywdziłam bardzo Cie.
O niczym wtedy nie wiedziałeś,
Bo za bardzo mnie kochałeś.
Ukrywałam to prze...
Życzenia na Walentynki.