Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. ›
  3. Życzenia
  4. ›
  5. Jak jajeczko ma w skorupce, A baranek na rzeżuszce, Miejcie... - najlepsze życzenia

Najlepsze Jak jajeczko ma w skorupce, A baranek na rzeżuszce, Miejcie... - najlepsze życzenia

ocena: 4,74, wyświetlono: 4084

Jak jajeczko ma w skorupce,
A baranek na rzeżuszce,
Miejcie w Święta, ach, koniecznie,
Czysto, sucho i bezpiecznie!


 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Życie to wielki skarb ...

Życie to wielki skarb
Dar istnienia
Gdy jest Ci źle, nie martw się
Od czego sÄ… marzenia
Życie ma smutku chwile
Pełne cierpienia
Szkoda na nie łez, nie smuć się
Odrzuć złe wspomnienia
Å»ycie niesie kaÅ...

4,89
autor: nieznany

Od lat wielu siÄ™ kochacie, ...

Od lat wielu siÄ™ kochacie,
Dzieci trzódkÄ™ Å‚adnÄ… macie,
Wnuków stadko caÅ‚kiem liczne
I jak dotąd życie śliczne.
Czego więcej Wam potrzeba?
Chyba tylko łaski Nieba,
Aby w zdrowiu iść przez lata
i podziwiać piękno świata.

...
4,97
autor: nieznany

Malutki baranek ma złote ...

Malutki baranek ma zÅ‚ote różki, pilnuje pisanek na trawie z rzeżuszki. Gdy nikt nie widzi, chorÄ…giewkÄ… buja i beczy cichutko: WesoÅ‚ego Alleluja!


 

...
4,86
autor: nieznany

Niech w Nowym Roku, ...

Niech w Nowym Roku, świat będzie dla Ciebie
peÅ‚en ciepÅ‚a, radoÅ›ci i przyjacióÅ‚,
a w Waszym domu niech nigdy nie zabraknie
miłości i zrozumienia.

...
4,86
autor: nieznany

Dziadku, Dziadku, czy ...

Dziadku, Dziadku, czy to Ty?
Coś na Twojej głowie lśni.
To korona! Słowo daje!
Przecież znam korony z bajek.

...
4,92
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe