Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Kiedy wlazłam na szczyt góry, Zobaczyłam dwa... - najlepsze życzenia

Najlepsze Kiedy wlazłam na szczyt góry, Zobaczyłam dwa... - najlepsze życzenia

ocena: 4,77, wyświetlono: 4880

Kiedy wlazłam na szczyt góry,
Zobaczyłam dwa kangury,
Rano na fujarkach grają
I Cię mocno pozdrawiają.



 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Mamo moja kochanaJuż dzisi...

Mamo moja kochana
Już dzisiaj z rana
Składam ci najpiękniejsze życzenia
Z okazji Twojego święta
Żebyś była zawsze uśmiechnięta
I żebyś dużo szczęścia miała
Bo jesteś taka kochana!

...
4,90
autor: nieznany

Dwie róże w wazonie ...

Dwie róże w wazonie są stołu ozdobą,
A Ust jest rozmową między mną a Tobą.
Więc dla dalszej miłej naszej znajomości
Wysyłam w Walentynki ten symbol miłości....
4,92
autor: nieznany

Niech Twe życie słodko płynie...

Niech Twe życie słodko płynie
jak Wiślane fale,
niech Ci zawszę obce będą
smutki, łzy i żale.

...
4,68
autor:

Wesołego jajka, kurczaków, ...

Wesołego jajka, kurczaków, baranka, ciasta z rodzynkami, ostre*,, chrzanu, tęczowych mazurków, mokrego dyngusa I ode mnie całusa.


 

...
4,89
autor: nieznany

Z okazji zbliżających się świąt Wielkiej Nocy...

Z okazji zbliżających się świąt Wielkiej Nocy
życzymy wszystkim naszym Klientom,
szczęścia, spokoju, spędzenia czasu w miłym rodzinnym gronie,
wymarzonych prezentów oraz niezapomnianych atrakcji w lany poniedziałek.

...
4,72
autor:
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe