Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Jeszcze na jakiegoś smsa mi zostało, żeby... - najlepsze życzenia

Najlepsze Jeszcze na jakiegoś smsa mi zostało, żeby... - najlepsze życzenia

ocena: 4,88, wyświetlono: 4420

Jeszcze na jakiegoś smsa mi zostało, żeby Ci powiedzieć że nie mógłbym o Tobie zapomnieć a już na pewno nie o Twoich pięknych oczkach. Myśl sobie co chcesz Sympatyczna koleżanko, ale to prawda masz najpiękniejsze oczy jakie kiedykolwiek widziałem.
 




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Dobranoc... śpij spokojnie ...

Dobranoc... śpij spokojnie
Ułóż się do snu by gwiazdy Ci
Oświetlały nocne myśli tak
Aby były szczęśliwe
I nikt nie zakłócił Ci pięknego snu

...
4,90
autor: nieznany

Niech cię dyngus zmoczy ...

Niech cię dyngus zmoczy
do ostatniej nitki,
jajka wymalują kobitki,
palma nigdy nie zawodzi
a owieczka w stringach chodzi!!!
Wesołych Świąt!

...
4,97
autor: nieznany

Z okazji świąt Wielkanocnych...

Z okazji świąt Wielkanocnych
życzę wszystkiego tego,
co od Boga pochodzi.
Oby skrzydła wiary przykryły
kamienie zwątpienia
i uniosły serca ponad przemijanie.

...
4,82
autor:

W dniu 4 maja obchodzimy ...

W dniu 4 maja obchodzimy „Dzień Strażaka”, święto tych, którzy pełnią niebezpieczną, pełną zagrożeń, ale też w swoisty sposób piękną służbę. Bo czyż może być coś piękniejszego w życiu człowieka niż dawanie siebie samego bliźnim? A właśnie takie idee przyświecają strażakom. Idee te czerpane są bezpośrednio od patrona strażaków św. Floriana. Ten, który poniósł męczeństwo, gdy śpieszył ze swym świadectwem wiary,...

4,97
autor: nieznany

Spośród mężczyzn Tyś ...

Spośród mężczyzn Tyś jedyny
Bo dziś Twoje urodziny
Niechaj panny idą sznurem
Tak jak kotki za kocurem
Niech na mięśniach bluza pęknie
Tak, że Rambo się przelęknie
Niechaj szmalu nie brakuje
Gdy tak piwo Ci smakuje
A samochód Twój sportowy
Wprawi kumpli w zawrót głowy!...

4,84
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe