Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Dzwonili do mnie z nieba, że uciekł im jeden... - najlepsze życzenia

Najlepsze Dzwonili do mnie z nieba, że uciekł im jeden... - najlepsze życzenia

ocena: 4,91, wyświetlono: 11174

Dzwonili do mnie z nieba, że uciekł im jeden aniołek, ale nie martw się - nie powiem im gdzie jesteś.




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Tobie który wypełniłeś ...

Tobie który wypełniłeś dom,
swym płaczem i radosnym gwarem
życzę beztroskiego i zdrowego dzieciństwa.
Aby każda łza, która po Twym policzku spłynie była łzą szczęścia,
a uśmiech Twój zjednywał wszystk...

4,95
autor: nieznany

Na Święto Zmartwychwstania życzę Ci,...

Na Święto Zmartwychwstania życzę Ci,
by zmartwychwstały w Tobie zapomniane marzenia,
młodzieńczy optymizm w podchodzeniu do przeciwności losu, sztubacka fantazja.
Niech w Twoim sercu zapanuje wiosna - odrodzenie nowego życia...

...
4,62
autor:

Wielu chwil radości, ...

Wielu chwil radości,
aby każdy dzień był dla Ciebie przygodą
i powodem do dumy. Z całego serca życzy....

...
4,87
autor: nieznany

Byśmy zawsze były górą ...

Byśmy zawsze były górą
I jeździły dobrą furą
Byśmy miały kasy w bród
Przekroczyły sławy próg
By faceci przy nas mdleli
Nosić nas na rękach chcieli
By nam dali coś w prezencie,
gdy dzień 8 marca będzie!!

...
4,93
autor: nieznany

W Nowym Roku, tuż po ...

W Nowym Roku, tuż po balu
oprócz szczęścia, zdrowia, szmalu,
proś niebiosa, by Ci dały,
dużo seksu i gorzały.
Do Siego Roku!

...
4,90
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe