Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Jakie to szczęście, że będąc już dorosłą... - najlepsze życzenia

Najlepsze Jakie to szczęście, że będąc już dorosłą... - najlepsze życzenia

ocena: 5,01, wyświetlono: 4351

Jakie to szczęście,
że będąc już dorosłą osobą,
dzięki Tobie czuję się
czasami jak dziecko...
A to takie błogie uczucie...
Bądź ze mną, z nami wszystkimi jak najdłużej,
bo mnie i całej naszej rodzinie
tak dobrze z Tobą.



 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Bardzo Cię lubię drogi ...

Bardzo Cię lubię drogi łobuzie,
masz więc i kochaj zawsze tę buzię :)
 

...
4,90
autor: nieznany

Serdeczne życzenia wielu ...

Serdeczne życzenia wielu radosnych doznań z okazji Świąt BożegoNarodzenia, wszystkiego co najlepsze w każdym dniu nadchodzącego NowegoRoku życzy...
 

...
4,93
autor: nieznany

We dwoje dyliżansem ...

We dwoje dyliżansem jechaliśmy wśród nocy
Tuliły się nam serca i śmiały nam się oczy.
Lecz kiedy dnieć poczęło, patrzymy na kanapę:
któż siedział między nami?
AMOR - pasażer na gapę...

...
4,92
autor: nieznany

Miłe są pozdrowieniaJeszcze milsz...

Miłe są pozdrowienia
Jeszcze milsze słówka
A na szczerą przyjaźń
Wystarczy pocztówka

...
4,92
autor: nieznany

Jest w życiu jeden świat,który należ...

Jest w życiu jeden świat,
który należy szanować.
To chwile młodych lat.
Których nie można zmarnować.

...
4,81
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe