Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Jakie to szczęście, że mam Ciebie Babciu, że... - najlepsze życzenia

Najlepsze Jakie to szczęście, że mam Ciebie Babciu, że... - najlepsze życzenia

ocena: 4,81, wyświetlono: 3036

Jakie to szczęście,
że mam Ciebie Babciu,
że uśmiech wita mnie Twój,
że tyle zadań tyle przypomnień
i czułej troski masz, co dzień o mnie.


 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Dużo zdrowia i uśmiechów ...

Dużo zdrowia i uśmiechów pisków wrzasków i zabawy moc sporo radości z tupotu malutkich nóżek, łez szczęścia z pierwszego uśmiechu, ząbka, słowa i kroku porozrzucanych wszędzie klocków przytulenia okrągłej główki i uścisków małych rączek.
GRATULACJE

...
5,03
autor: nieznany

W tę jedną, jedyną noc ...

W tę jedną, jedyną noc wróżby i przepowiednie sprawdzają się do joty... Więc długiego, upojnego wieczoru, pełnego wyobraźni, szaleństwa i spełnionych marzeń.
 

...
4,94
autor: nieznany

Z okazji imienien, życzę ...

Z okazji imienien, życzę Ci tego,
co się szczęściem zowie,
wszystkiego najlepszego,
o czym głowa pomyśli,
a czego dusza zapragnie,
krótko mówiąc - wszystkiego po trosze!...
4,80
autor: nieznany

Urodziny dzień radosny,Pełen kwiat...

Urodziny dzień radosny,
Pełen kwiatów zapach wiosny.
Dziś chcę złożyć Ci życzenia,
Szczęścia, zdrowia, powodzenia.
Niech Ci słońce jasno świeci,
I w radości dzień przeleci.
Niech odejdą sm...

4,91
autor: nieznany

Tobie który wypełniłeś ...

Tobie który wypełniłeś dom,
swym płaczem i radosnym gwarem
życzę beztroskiego i zdrowego dzieciństwa.
Aby każda łza, która po Twym policzku spłynie była łzą szczęścia,
a uśmiech Twój zjednywał wszystkie wokół serca.
W tak ważnym dniu, życzy Ci - Matka Chrzestna.

...
4,95
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe