Nie masz ulubionych życzeń.
ocena: 4,98, wyświetlono: 6681
Tęskno i smutno, cicho i ciemno...
A wiesz dlaczego? Bo nie jesteś ze mną!
Świeci księżyc, kończę pisanie, całuję Twe usta.
DOBRANOC KOCHANIE!
Róże są piękne, bo kwiaty mają,
Lecz są nietrwałe bo, przekwitają.
A Wasza miłość niech się rozwija,
Niech trwa na wieki i nie przemija.
Boże Narodzenie wkrótce, więc życzę Ci szczerze
Ciepłych chwil w rodzinie w Wigilijną Wieczerzę
Wszystko w złocie, zieleni, czerwieni
Niech Nowy Rok będzie pełen nadziei
By spełniło się choć jedno z twoich marzeń
Dużo...
Kiedy tylko Cię zobaczę,
moje serce zaraz skacze,
Błyszczą się oczy,
Wiruje świat,
Życie bez Ciebie traci swój smak.
Życzenia na Walentynki.