Nie masz ulubionych życzeń.
ocena: 4,97, wyświetlono: 6431
W głuchej ciszy,
w gęstej mgle,
snują się wspomnienia,
ktoś o Tobie myśli,
i śle pozdrowienia.
Wielu chwil radości,
aby każdy dzień był dla Ciebie przygodą
i powodem do dumy. Z całego serca życzy....
Marzeń o które warto walczyć.
Radości, którymi warto się dzielić,
przyjaciół z którymi warto być
i nadziei bez której nie da się żyć.
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2011
oby nie był gorszy od minionego
ale decydowanie lepszy
w sprawach finansowych i zawodowych
Życzy...
W dniu 4 maja obchodzimy „Dzień Strażaka”, święto tych, którzy pełnią niebezpieczną, pełną zagrożeń, ale też w swoisty sposób piękną służbę. Bo czyż może być coś piękniejszego w życiu człowieka niż dawanie siebie samego bliźnim? A właśnie takie idee przyświecają strażakom. Idee te czerpane są bezpośrednio od patrona strażaków św. Flor...
Życzenia na Walentynki.