Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. A oto Ja jestem z wami, Przez wszystkie dni. Aż... - najlepsze życzenia

Najlepsze A oto Ja jestem z wami, Przez wszystkie dni. Aż... - najlepsze życzenia

ocena: 4,85, wyświetlono: 3296

A oto Ja jestem z wami,
Przez wszystkie dni.
Aż do końca świata...




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Życie nie jest ani bajką.Ani przel...

Życie nie jest ani bajką.
Ani przelotnym uśmiechem.
To, co teraz ty uczynisz.
W przyszłości odezwie się echem.

...
4,81
autor: Agatka15

Z okazji święta Waszegożyczenia wszys...

Z okazji święta Waszego
życzenia wszystkiego najlepszego:
niech każdy dzień dostarcza radości
i uśmiech zawsze w sercach gości,
niechaj problemy Was omijają,
a wszyscy bardzo Was kochają,
Bo jak nikt inny na świecie,
Wy na to zasługujecie!

...
4,92
autor: nieznany

Z racji Dnia Studenta ...

Z racji Dnia Studenta życzę Ci radości życia,
pełnego szkła, sutozastawionego stołu,
zimnego piwa, zasięgu w każdym miejscu,
dużowolnego czasu oraz samych piątek!

...
4,99
autor: nieznany

Są dni, które pamiętać ...

Są dni, które pamiętać należy,
te, które w sercu będą zapisane.
Wraz z nimi słowa - życzenia,
cieple, piękne, kochane...
Po prostu życzenia szczęścia
w każdej życia dziedzinie,
niech będzie jak kwiat wiecznie kwitnący,
niech nigdy przenigdy nie minie.
Lecz do życzeń i radę maleńka dołączyć wypada:
Szczęścia należy pragnąć, bo do pragną...

4,79
autor: nieznany

Z rana samegoprzesyłam buzia...

Z rana samego
przesyłam buziaczka słodkiego
i rozkosznego, i namiętnego,
i bardzo wyjątkowego.
Rozkoszuj się nim przez cały dzień,
niech na Twój uśmiech nie pada żaden cień.
Uśmiechaj się od ucha do ucha,
nawet gdyby do nos...

4,92
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe