Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Dwie róże w wazonie są stołu ozdobą, A Ust... - najlepsze życzenia

Najlepsze Dwie róże w wazonie są stołu ozdobą, A Ust... - najlepsze życzenia

ocena: 4,92, wyświetlono: 5641

Dwie róże w wazonie są stołu ozdobą,
A Ust jest rozmową między mną a Tobą.
Więc dla dalszej miłej naszej znajomości
Wysyłam w Walentynki ten symbol miłości.


 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Jeśli kochasz - to pocałuj,Jeśli zdrad...

Jeśli kochasz - to pocałuj,
Jeśli zdradzisz - spal, nie żałuj.

...
4,92
autor: nieznany

Z bukietem róż nie mogę ...

Z bukietem róż nie mogę przyjść
by złożyć Ci życzenia.
Więc proszę los, by spełnił
Twe najskrytsze marzenia!!!

...
4,93
autor: nieznany

Nie dlatego, że Cię ...

Nie dlatego, że Cię lubię,
nie dlatego, że Cię znam.
Lecz dlatego, że Cię kocham
To Ci swoje zdjęcie dam!

...
4,92
autor: nieznany

Najukochańsza Mamo Moja!Całuję Twoje...

Najukochańsza Mamo Moja!
Całuję Twoje ręce. Wiem, że jesteś jedyną osobą, która kocha mnie
takim jakim jestem.
Kochasz mnie w chwilach smutnych i radosnych, zawsze jesteś moją
przyjaciółką.
Marzę o tym, aby każdy dzień przyniósł Ci Mamusiu Kochana same
radości, szczęście i zadowolenie.
Będę się starał pom&oac...

4,91
autor: nieznany

Ile godzin bije czas,ile liści...

Ile godzin bije czas,
ile liści sypie las,
tyle szczęścia i słodyczy
w dniu imieninin Tobie życzę....
4,85
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe