Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. ›
  3. Życzenia
  4. ›
  5. Dwie róże w wazonie są stołu ozdobą, A Ust... - najlepsze życzenia

Najlepsze Dwie róże w wazonie są stołu ozdobą, A Ust... - najlepsze życzenia

ocena: 4,92, wyświetlono: 5622

Dwie róże w wazonie są stołu ozdobą,
A Ust jest rozmową między mną a Tobą.
Więc dla dalszej miłej naszej znajomości
Wysyłam w Walentynki ten symbol miłości.


 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Chociaż sztuczną szczękę ...

Chociaż sztuczną szczękę nosisz, to o lanie aż się prosisz :)

...
4,89
autor: nieznany

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych,...

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych,
składamy najserdeczniejsze życzenia:
dużo zdrowia, radości, smacznego jajka, mokrego dyngusa,
mnóstwo wiosennego optymizmu
oraz samych sukcesów
skÅ‚adajÄ...

4,87
autor:

Stary rok odchodzi wielkimi ...

Stary rok odchodzi wielkimi krokami, niech więc wszystkie złe chwile zostaną za nami. Nowy niech Ci przyniesie dużo zdrowia, wiele radości a przede wszystkim szczęście w miłości. Szczęśliwego Nowego Roku!
 
 

...
4,93
autor: nieznany

Dla górnika słonecznik ...

Dla górnika sÅ‚onecznik koniecznie!
Niech pod ziemią mu będzie słoneczniej.
Kiedy w czarny węgiel się wwierca,
w bardzo czarnym, podziemnym chodniku
- niech słonecznik mu świeci od serca

...
4,93
autor: nieznany

Od mrugnięć słonecznych ...

Od mrugnięć słonecznych promieni,
czerwony maczek w polu siÄ™ rumieni,
bo właśnie jego Słonko wstało,
i buzi na dzień dobry dało.

...
4,98
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe