Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Dwie róże w wazonie są stołu ozdobą, A Ust... - najlepsze życzenia

Najlepsze Dwie róże w wazonie są stołu ozdobą, A Ust... - najlepsze życzenia

ocena: 4,92, wyświetlono: 5632

Dwie róże w wazonie są stołu ozdobą,
A Ust jest rozmową między mną a Tobą.
Więc dla dalszej miłej naszej znajomości
Wysyłam w Walentynki ten symbol miłości.


 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Kochany Dziadku... Ze wz...

Kochany Dziadku...
Ze wzruszeniem wspominam
spędzone razem chwile...
Wielką cierpliwość,
jaką zawsze miałeś dla mnie...
I radość, jaką wniosłeś w moje dzieciństwo
Ściskam Cię dzisiaj najmocniej...

...
4,87
autor: nieznany

Mamo!Jesteś bombowa,nawet gdy Cię bo...

Mamo!
Jesteś bombowa,
nawet gdy Cię boli głowa,
więc dostaniesz dziś buziaka
od swojego dzieciaka!

...
4,95
autor: nieznany

Wódka jest bogiem, a ...

Wódka jest bogiem, a fajka nałogiem,
życie zabawą a sex podstawą.
Wódkę wypiłem, kasę przepiłem,
kac mnie jebie, a co u Ciebie?

...
4,83
autor: nieznany

W dniu 4 maja obchodzimy ...

W dniu 4 maja obchodzimy „Dzień Strażaka”, święto tych, którzy pełnią niebezpieczną, pełną zagrożeń, ale też w swoisty sposób piękną służbę. Bo czyż może być coś piękniejszego w życiu człowieka niż dawanie siebie samego bliźnim? A właśnie takie idee przyświecają strażakom. Idee te czerpane są bezpośrednio od patrona straż...

4,97
autor: nieznany

Niech w Nowym Roku, ...

Niech w Nowym Roku, świat będzie dla Ciebie
pełen ciepła, radości i przyjaciół,
a w Waszym domu niech nigdy nie zabraknie
miłości i zrozumienia.

...
4,86
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe