Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Dwie róże w wazonie są stołu ozdobą, A Ust... - najlepsze życzenia

Najlepsze Dwie róże w wazonie są stołu ozdobą, A Ust... - najlepsze życzenia

ocena: 4,92, wyświetlono: 5635

Dwie róże w wazonie są stołu ozdobą,
A Ust jest rozmową między mną a Tobą.
Więc dla dalszej miłej naszej znajomości
Wysyłam w Walentynki ten symbol miłości.


 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Dwa kurczaczki w koszyku ...

Dwa kurczaczki w koszyku siedza i rzezuszke sobie jedza, baran w szopie zioło pali, pewnie zaraz sie przewali, ksiadz za stołem już sie buja - WESOŁEGO ALLELUJA!

...
4,84
autor: nieznany

UWAGA!!!Policja poszu...

UWAGA!!!
Policja poszukuje osoby pięknej,
inteligentnej i nieprzeciętnej w łóżku!
Ty nie masz sie czym martwić,
ale gdzie ja sie schowam!

...
4,81
autor: nieznany

No śmiało...rozepnij...włóż rękę ...

No śmiało...
rozepnij...włóż rękę do środka...nie boj się...
obejmij go dłonią...zbadaj jego kształt...no wyciągnij ten telefon z kieszeni i napisz mi coś :)

...
4,85
autor: nieznany

Stary rok odchodzi wielkimi ...

Stary rok odchodzi wielkimi krokami, niech więc wszystkie złe chwile zostaną za nami. Nowy niech Ci przyniesie dużo zdrowia, wiele radości a przede wszystkim szczęście w miłości. Szczęśliwego Nowego Roku!
 
 

...
4,93
autor: nieznany

W tym dniu należącym ...

W tym dniu należącym wyłącznie do Ciebie
pragnę zaofiarować Tobie wszystkie
wspaniałości tego świata a Ty spośród
tych wybierz te które przyniosą Ci radość,
miłość i szczęście.

...
4,90
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe