Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Dwie róże w wazonie są stołu ozdobą, A Ust... - najlepsze życzenia

Najlepsze Dwie róże w wazonie są stołu ozdobą, A Ust... - najlepsze życzenia

ocena: 4,92, wyświetlono: 5645

Dwie róże w wazonie są stołu ozdobą,
A Ust jest rozmową między mną a Tobą.
Więc dla dalszej miłej naszej znajomości
Wysyłam w Walentynki ten symbol miłości.


 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

By...kurna Cię pogięło ...

By...kurna Cię pogięło 18 lat minęło
Więc życzenia przyjmij Bycze...
By...czegoś Ci nie brakło
Gdy zacznie sie impreza
Bo to jest cięka praca
Gdy nadużyjesz trunkow
I masz Wielkiego KC-a

...
4,85
autor: nieznany

Kochajcie się, ale nie ...

Kochajcie się, ale nie róbcie z miłości kajdanów. Niech miłość będzie jak poruszający się ocean pomiędzy brzegami waszych dusz. Wypełniajcie nawzajem swoje filiżanki, ale nie pijcie z tej samej. Dajcie sobie swojego chleba, ale nie jedzcie z tego samego bochenka. Śpiewajcie i tańczcie razem,...

4,89
autor: nieznany

Dzwonili do mnie z nieba, ...

Dzwonili do mnie z nieba, że uciekł im jeden aniołek, ale nie martw się - nie powiem im gdzie jesteś.

...
4,91
autor: nieznany

Moc życzeń szczęścia, ...

Moc życzeń szczęścia, zdrowia
oraz spełnienia wszystkich marzeń
życzy......
4,87
autor: nieznany

Wszystkim Klientom, ...

Wszystkim Klientom, Partnerom oraz Sympatykom naszej firmy składamyżyczenia Spokojnych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia orazPomyślności i Sukcesów w Nowym Roku.

...
4,88
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe