Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Dlaczego o Tobie myślę ? Dlaczego o Tobie śnię... - najlepsze życzenia

Najlepsze Dlaczego o Tobie myślę ? Dlaczego o Tobie śnię... - najlepsze życzenia

ocena: 4,83, wyświetlono: 5667

Dlaczego o Tobie myślę ?
Dlaczego o Tobie śnię ?
Przecież jesteś taki jak inni
A ja tak bardzo kocham Cię...


 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Ile bym ci kwiatów nie ...

Ile bym ci kwiatów nie dał
Ile bym wierszy nie napisał
Ile bym Cię nie wycałował
To i tak wiem że
Że zawsze będzie mało,
za mało by Cię Przeprosić
Droga ...
 

...
4,93
autor: nieznany

Wszystko, co tylko miłe na świecie,...

Wszystko, co tylko miłe na świecie,
Wszystko, co tylko pomyślność wróży,
Niech się wam w jedno ogniwo splecie
I będzie szczęściem w życia podróży!



...
4,90
autor:

Czy będziesz daleko ...

Czy będziesz daleko czy będziesz blisko,
niech Ci to zdjęcie przypomni wszystko!

...
4,92
autor: nieznany

18-sty wybił roczek,w doros...

18-sty wybił roczek,
w dorosłe życie zrobiłeś kroczek,
niechaj zawsze szczęście Ci sprzyja
i to co złe, niech Cię omija.
Wszystko co pragniesz, by Twoje było
i o czym marzysz, by się spełniło.
 

...
4,92
autor: nieznany

Z okazji narodzin waszego ...

Z okazji narodzin waszego synka,
która swoim przyjściem na świat
uradowała tak wiele osób,
życzymy Wam,
aby rosła duża, silna i zdrowa,
i żeby była dla Was źródłem nieustającej radości.

...
5,02
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe