Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Dlaczego o Tobie myślę ? Dlaczego o Tobie śnię... - najlepsze życzenia

Najlepsze Dlaczego o Tobie myślę ? Dlaczego o Tobie śnię... - najlepsze życzenia

ocena: 4,83, wyświetlono: 5662

Dlaczego o Tobie myślę ?
Dlaczego o Tobie śnię ?
Przecież jesteś taki jak inni
A ja tak bardzo kocham Cię...


 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Siedzę w sobie w kantyniei rozmy...

Siedzę w sobie w kantynie
i rozmyślam o dziewczynie
jesteś w domu lub kawiarni
a ja muszę siedzieć w armii

...
4,89
autor: nieznany

Dwie róże w wazonie ...

Dwie róże w wazonie są stołu ozdobą,
A Ust jest rozmową między mną a Tobą.
Więc dla dalszej miłej naszej znajomości
Wysyłam w Walentynki ten symbol miłości....
4,92
autor: nieznany

Wir wünschen Dir ein frohes und gesundes Osterfest....

Wir wünschen Dir ein frohes und gesundes Osterfest.
Verlebe ein paar schöne Tage bei Deinem Wolfgang
Herzlichen Gruß an alle und ein fröhliches Ostereiersuchen!

4,82
autor:

W dniu tak pięknymi ...

W dniu tak pięknymi wspaniałym,
życzę Tobie sercem całym:
zdrowia, szczęścia, pomyślności.
To czego pragniesz, by się spełniło
a to co kochasz Twoim było....
4,91
autor: nieznany

As you get older three ...

As you get older three things happen.
The first is your memory goes,
and I can’t remember the other two.

...
4,92
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe