Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. ›
  3. Życzenia
  4. ›
  5. Dlaczego o Tobie myślę ? Dlaczego o Tobie śnię... - najlepsze życzenia

Najlepsze Dlaczego o Tobie myślę ? Dlaczego o Tobie śnię... - najlepsze życzenia

ocena: 4,83, wyświetlono: 5663

Dlaczego o Tobie myślę ?
Dlaczego o Tobie śnię ?
Przecież jesteś taki jak inni
A ja tak bardzo kocham CiÄ™...


 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Długo się już znamy,Lecz Ty o ...

Długo się już znamy,
Lecz Ty o tym nie wiesz,
Że serce Ja mam wielkie,
I Kocham nim tylko Ciebie.

...
4,83
autor: nieznany

Miasto śle urokSerce - wsp...

Miasto śle urok
Serce - wspomnienia
Usta ślą uśmiech
Ja - pozdrowienia

...
4,80
autor: nieznany

W dniu 18 urodzin życzę ...

W dniu 18 urodzin życzÄ™ Ci tak jak nikt nie życzy, speÅ‚nienia wszystkich marzeÅ„, zdrowia szczęścia i sÅ‚odyczy. I życzÄ™ Ci, jak w bajce dobra wróżka by speÅ‚niÅ‚o siÄ™ życzenie z samego koÅ„ca Twojego serduszka.

...
4,96
autor: nieznany

Wielu radosnych chwil ...

Wielu radosnych chwil
na Święta Wielkanocne;
serdecznych spotkań rodzinnych
i smacznego jajka
szczerze życzy...

...
4,86
autor: nieznany

Życzenia już Ci na pewno ...

Życzenia już Ci na pewno składali
twarz Twoja była uśmiechnięta
ale jest jeszcze jedna osoba,
która o Tobie pamiÄ™ta
Ona właśnie Tobie życzy
wiele szczęścia i słodyczy
wiele wspomnień, miłych wrażeń
i speÅ‚nienia wszystkich marzeÅ...

4,94
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe