Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Dlaczego o Tobie myślę ? Dlaczego o Tobie śnię... - najlepsze życzenia

Najlepsze Dlaczego o Tobie myślę ? Dlaczego o Tobie śnię... - najlepsze życzenia

ocena: 4,83, wyświetlono: 5671

Dlaczego o Tobie myślę ?
Dlaczego o Tobie śnię ?
Przecież jesteś taki jak inni
A ja tak bardzo kocham Cię...


 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Kiedy tylko Cię zobaczę,moje serce...

Kiedy tylko Cię zobaczę,
moje serce zaraz skacze,
Błyszczą się oczy,
Wiruje świat,
Życie bez Ciebie traci swój smak.

...
4,81
autor: nieznany

W dniu Twych imienin, ...

W dniu Twych imienin, w dniu Twego święta,
serce mi bije, serce pamięta,
niech więc życzenia lecą listownie,
bo nie mam szansy przekazać słownie,
niech lecą prędko do swego celu,
niech będą pierwsze wśród życzeń wielu.

...
4,85
autor: nieznany

Dla najlepszej przyjaciółki Wspa...

Dla najlepszej przyjaciółki
Wspaniałej koleżanki
Miłej kumpeli z jednej kapeli
Koleżanki od szklanki
Dziewczyny jak maliny
A przede wszystkim dla... ...
4,93
autor: nieznany

Gdybym tak tylko mógł ...

Gdybym tak tylko mógł mieć znowu szansę bycia razem z Tobą,
to moje życie nabrało by znowu sensu.
 

...
4,82
autor: nieznany

W dniu urodzin życzę ...

W dniu urodzin życzę Ci aby każdy dzień
był nie zapomnianą przygodą i powodem do zadowolenia.
Aby nigdy nie zabrakło Ci ciepła i miłości najważniejszych osób w Twoim życiu - tych którzy są teraz i którzy beda...
Powodzenia we wszystkim co robisz!

...
4,92
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe