Nie masz ulubionych życzeń.
ocena: 4,93, wyświetlono: 6910
Gdy będziesz kiedyś w rozterce
Jak łódź kołysana na fali,
Wiedz, że gdzieś jest jedno serce,
Co kocha i tęskini z oddali
Nie wiem dlaczego Cię pokochałam...
dlaczego sercu bez Ciebie źle...
dlaczego serce tak mocno bije
gdy oczy Twoje mijają mnie.
Babciu miła, dobrotliwa,
bądź wesoła i szczęśliwa,
niech Ci wszystko dobre służy,
żyj spokojnie i bez burzy.
Kiedy w życiu ciężko Ci będzie,
niech moje zdjęcie towarzyszy Ci wszędzie.
…....……(...(`.-``'´´-.´)...)
............)......--.......--....(
............/....(. ♥.._...♥)....\.
............\........(..0..)......./
.........__.`.-._....'='.._.-.´.__..
...../.......'.#.'At.,.--.,.At'.#.'....\.
.....\__))..#...At.'At'..At..# ((__/
*♥♥♥*__*&...
Dziadziuś, Dziadziuś na Twoim wąsie
od ucha do ucha kołysze się uśmiech,
idąc z Tobą czuję jak rosnę
z każdym krokiem w niebieskich trampkach.
Kochany mój wielkoludzie,
czarodzieju o oczach niebiesk...
Życzenia na Walentynki.