Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Nie warto fajki palić, Nie warto wódki pić, Lecza... - najlepsze życzenia

Najlepsze Nie warto fajki palić, Nie warto wódki pić, Lecza... - najlepsze życzenia

ocena: 4,89, wyświetlono: 3296

Nie warto fajki palić,
Nie warto wódki pić,
Lecza warto się zakochać
I dla miłości żyć!



 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Z cichym wiatrem,Z głośn...

Z cichym wiatrem,
Z głośnym echem
moc pozdrowień
wraz z uśmiechem.

...
4,94
autor: nieznany

W dniu dzisiejszym drogi ...

W dniu dzisiejszym drogi Tatku,
zdrowia, szczęścia i dostatku.
W życiu samych przyjemności,
w duszy niechaj spokój gości.

...
4,93
autor: nieznany

Mój kolego studencie życzę Ci niewyczerpanych...

Mój kolego studencie
życzę Ci niewyczerpanych
pokładów energii,
świetnych pomysłów,
wymarzonej oferty pracy i
indeksu ze średnią 6:0.

...
4,96
autor:

Miodu w dzbanuszku,miłości w ser...

Miodu w dzbanuszku,
miłości w serduszku,
karpi bez ości,
wiele radości,
mnóstwa blasku,
w opłatkach trzasku,
bliskich u boku w
NOWYM ROKU

...
4,90
autor: nieznany

Malutki baranek ma złote ...

Malutki baranek ma złote różki, pilnuje pisanek na trawie z rzeżuszki. Gdy nikt nie widzi, chorągiewką buja i beczy cichutko: Wesołego Alleluja!


 

...
4,86
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe