Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Czy ja wracam z wyprzedaży? Kto tak myśli źle... - najlepsze życzenia

Najlepsze Czy ja wracam z wyprzedaży? Kto tak myśli źle... - najlepsze życzenia

ocena: 4,85, wyświetlono: 7697

Czy ja wracam z wyprzedaży?
Kto tak myśli źle kojarzy!
To prezenty! Cała góra!
Byś pobujał troszkę w chmurach!
I w tym ważnym dniu dla Ciebie,
poczuł sie jak w siódmym niebie!


 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Dzień piękny pogodnySłońce świec...

Dzień piękny pogodny
Słońce świeci na niebie
A ja wraz ze słoneczkiem
ślę uśmiech dla Ciebie
Pięknego Dnia Życzę!

...
4,92
autor: nieznany

Życzę Ci szczęścia tak ...

Życzę Ci szczęścia tak wielkiego jak ogrom nieba.
Słońca, które pomimo zła i okrucieństwa tego świata, dzień po dniu wstaje i obdarza nas ciepłem swoich promieni.
Dużo wzlotów i szaleństw,
Dobrych, mądrych i oddanyc...

4,89
autor: nieznany

Życie to wielki skarb ...

Życie to wielki skarb
Dar istnienia
Gdy jest Ci źle, nie martw się
Od czego są marzenia
Życie ma smutku chwile
Pełne cierpienia
Szkoda na nie łez, nie smuć się
Odrzuć złe wspomnienia
Życie niesie każdemu miłość
Bliskości pr...

4,89
autor: nieznany

Tajemnicą jesteś,z księg...

Tajemnicą jesteś,
z księgi czarów - zbiegłą,
mgłą zaklętą,
którą nieliczni tylko przejdą.
Kobieto - puchu marny,
a nie do zdobycia.
Kobieto - ile w tym słowie
- piękna, miłości i życia.

...
4,82
autor: nieznany

Płyną zimy, jesienie ...

Płyną zimy, jesienie i wiosny...
...I mijają słoneczne lata...
I Ty rośniesz...
Będziesz wysoki i odważny
i silny będziesz jak tata...

...
4,89
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe