Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Człowiek to stworzenie boże, Co bez miłości... - najlepsze życzenia

Najlepsze Człowiek to stworzenie boże, Co bez miłości... - najlepsze życzenia

ocena: 4,75, wyświetlono: 5149

Człowiek to stworzenie boże,
Co bez miłości obejść się nie może!


 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Chcę tylko jednego: żyć ...

Chcę tylko jednego:
żyć na tyle długo, by odwdzięczyć się jakoś
za Twą niezasłużoną i przeogromną wielkoduszność....
4,84
autor: nieznany

Niech petardy zabłysną ...

Niech petardy zabłysną wysoko na niebie, niech Nowy Rok szczęściem spłynie na Ciebie.
a los nigdy nie zostawi Cię w potrzebie. Najlepsze życzenia noworoczne przesyła ...
 

...
4,89
autor: nieznany

Wszystko co było Twoim ...

Wszystko co było Twoim marzeniem
co jest i będzie w przyszłości,
niech nie uleci z cichym westchnieniem
lecz niech się spełni w całości!

...
4,83
autor: nieznany

To nie Grecja ,to nie ...

To nie Grecja ,to nie Chiny,
to są Twoje urodziny.
Zawsze zdrowy z lekarstw kpij
i beztrosko sobie spij.
Chleb na stole, mleko w dzbanku,
dobry humor, konto w banku,
niepsujący się samochód
...

4,92
autor: nieznany

Szczęśliwej podróży ...

Szczęśliwej podróży do kolejnych Jubileuszy!
Niech dobry los się kłania w pas ...
Sto lat, sto lat jeszcze raz!

...
4,92
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe