Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Człowiek to stworzenie boże, Co bez miłości... - najlepsze życzenia

Najlepsze Człowiek to stworzenie boże, Co bez miłości... - najlepsze życzenia

ocena: 4,75, wyświetlono: 5161

Człowiek to stworzenie boże,
Co bez miłości obejść się nie może!


 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Miasto śle urokSerce - wsp...

Miasto śle urok
Serce - wspomnienia
Usta ślą uśmiech
Ja - pozdrowienia

...
4,80
autor: nieznany

Na wszystkie dni Nowego ...

Na wszystkie dni Nowego Roku
Życzę Ci wiary w sercu i światła w mroku
Obyś jednym krokiem mijał przeszkody
Byś czół się silny i wiecznie młody.

...
4,88
autor: nieznany

W dniu Twojego przyjścia ...

W dniu Twojego przyjścia na świat
życzymy Ci, aby każda łza w Twoim życiu
była łzą szczęścia, a uśmiech Twój
zjednywał wszystkie wokół serca.

...
4,99
autor: nieznany

Nie życzę Ci...

Nie życzę Ci życia bez przeszkód, bo było by ono bez smaku, bez zapachu, bez sensu. Lecz życzę Ci, abyś pokonała każdą przeszkodę i dotarła do celu.
Nie życzę Ci życia bez łez, ale życzę Ci, aby były one tylko ze szczęś...

4,74
autor: Michałek94

Piękne twe oczka włoski ...

Piękne twe oczka włoski ciemny blond są jak piękno morza, które nigdy nie
ubywa. Twe piękne ciało i słodkie pocałunki są wszędzie przy mnie dlatego tak
mocno kocham Cię.
 

...
4,95
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe