Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Człowiek to stworzenie boże, Co bez miłości... - najlepsze życzenia

Najlepsze Człowiek to stworzenie boże, Co bez miłości... - najlepsze życzenia

ocena: 4,75, wyświetlono: 5163

Człowiek to stworzenie boże,
Co bez miłości obejść się nie może!


 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Niech radość i pokój ...

Niech radość i pokój Świąt Bożego Narodzenia towarzyszy wszystkim przezcały Nowy Rok. Życzymy, aby był to Rok szczęśliwy w osobiste doznania,spełnił zamierzenia i dążenia zawodowe i społeczne oraz by przyniósłwiele satysfakcji z własnych dokonań.

...
4,87
autor: nieznany

Sto lat szczęścia pomyślności,szczęśliwej staro...

Sto lat szczęścia pomyślności,
szczęśliwej starości,
gratulować nie przestanę
póki wypić nie dostanę!...
5,00
autor: nieznany

We wszystkich mowach i w języku duszy...

We wszystkich mowach i w języku duszy
Nad wszystkie są dwa słowa,
Jak w kroplach rosy po suszy,
W nich skarb żywota się chowa.
Jak dwie perełki w oceanie życia,
Jak dwie gwiazdeczki na niebie,
Świecą nam do powicia
Dwa słowa - Kocham Ciebie!

...
4,83
autor: J.I. Kraszewski

Jak marzeń tysiące,Jak kwiat...

Jak marzeń tysiące,
Jak kwiatów tysiące,
Jak motyli tysiące
Tak ja Ci składam życzenia gorące!

...
4,86
autor: nieznany

Idźcie przez życie z ...

Idźcie przez życie z dobrocią w sercu,
Otoczeni ludźmi, których kochacie,
Silni poczuciem bezpieczeństwa
i szczęścia - nierozłączni!

...
4,86
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe