Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Cóż z tego, że pada, Cóż z tego, że mży? Bez... - najlepsze życzenia

Najlepsze Cóż z tego, że pada, Cóż z tego, że mży? Bez... - najlepsze życzenia

ocena: 4,90, wyświetlono: 4897

Cóż z tego, że pada,
Cóż z tego, że mży?
Bez względu na pogodę
Dla mnie słońcem - Ty!


 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Nie wiem dlaczego Cię ...

Nie wiem dlaczego Cię pokochałam...
dlaczego sercu bez Ciebie źle...
dlaczego serce tak mocno bije
gdy oczy Twoje mijają mnie.

...
4,83
autor: nieznany

__ ... ^v^..._____________ $\___...

__ ... ^v^...
_____________ $\
_____________ $$\
_____________ $_$ .......^v^
_____________ $$$$
____________ $$_§§§.
___________ $$$_§§§§§
___________ $_$_§§§§§§ .......^v^
__________ $$_$__§§§§§§
_________ $$$_$...

4,93
autor: nieznany

Serdeczne życzenia wielu ...

Serdeczne życzenia wielu radosnych doznań z okazji Świąt BożegoNarodzenia, wszystkiego co najlepsze w każdym dniu nadchodzącego NowegoRoku życzy...
 

...
4,93
autor: nieznany

Życzę Ci......spokojnego snui ...

Życzę Ci...
...spokojnego snu
i radosnego przebudzenia;
...abyś czasami mogła sobie pozwolić na to,
czego od dawna pragnęłaś,
a nie tylko na to, co musi Ci wystarczyć;
...tylu dobrych wspomnień, aby...

4,88
autor: nieznany

Życzenia już Ci na pewno ...

Życzenia już Ci na pewno składali
twarz Twoja była uśmiechnięta
ale jest jeszcze jedna osoba,
która o Tobie pamięta
Ona właśnie Tobie życzy
wiele szczęścia i słodyczy
wiele wspomnień, miłych wrażeń
i spełnienia wszystkich marzeń

...
4,94
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe