Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Cóż z tego, że pada, Cóż z tego, że mży? Bez... - najlepsze życzenia

Najlepsze Cóż z tego, że pada, Cóż z tego, że mży? Bez... - najlepsze życzenia

ocena: 4,90, wyświetlono: 4892

Cóż z tego, że pada,
Cóż z tego, że mży?
Bez względu na pogodę
Dla mnie słońcem - Ty!


 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Urodziny dzień radosny,Pełen kwiat...

Urodziny dzień radosny,
Pełen kwiatów zapach wiosny.
Dziś chcę złożyć Ci życzenia,
Szczęścia, zdrowia, powodzenia.
Niech Ci słońce jasno świeci,
I w radości dzień przeleci.
Niech odejdą smutki troski,
By nastąpił dzień radości.
Te życzenia choć z daleka,
Płyną niby wiel...

4,91
autor: nieznany

Aby przy świątecznym ...

Aby przy świątecznym stole nie zabrakło światła i ciepła rodzinnej atmosfery, a Nowy Rok niósł ze sobą szczęście i pomyślność.

...
4,88
autor: nieznany

W dniu imienin, jak ...

W dniu imienin, jak co roku
Chcę pojawić się po zmroku
z życzeniami i kwiatami
dla kochanej mojej Mamy
chcę wyszeptać Jej do ucha
Swe życzenia wprost z serducha:
Bądź szczęśliwa, bądź radosna
I cieplutka tak jak wiosna
Jak tur silna, ...

4,92
autor: nieznany

Z okazji Dnia Studenta ...

Z okazji Dnia Studenta życzę Ci grona prawdziwych przyjaciół,niewyczerpanych pokładów energii, genialnych pomysłów, wspaniałejoferty pracy i indeksu ze średnią 6,0!

...
4,82
autor: nieznany

__¶______(¯`v´¯)__¶¶__...

__¶______(¯`v´¯)__¶¶
__¶¶¶__(¯`(●)´¯)__(¯`v´¯)___¶
__¶¶¶¶¶¶(_.^._)__(¯`(●)´¯)_¶¶
_¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶_¶____(_.^._)__¶¶¶
___¶¶¶¶¶¶¶¶(¯`v´¯)¶&p...

4,95
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe