Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Cóż z tego, że pada, Cóż z tego, że mży? Bez... - najlepsze życzenia

Najlepsze Cóż z tego, że pada, Cóż z tego, że mży? Bez... - najlepsze życzenia

ocena: 4,90, wyświetlono: 4901

Cóż z tego, że pada,
Cóż z tego, że mży?
Bez względu na pogodę
Dla mnie słońcem - Ty!


 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Do cywila jeszcze długoa REZER...

Do cywila jeszcze długo
a REZERWA to marzenie
ja tymczasem ci przesyłam
widokówkę z pozdrowieniem!

...
4,88
autor: nieznany

Dzisiaj Dzień Taty ! ...

Dzisiaj Dzień Taty ! Mojego Taty !
I wszystkich Ojców na świecie!
Niosę dla Taty z ogródka kwiaty...
Zarzucę Tacie na szyje cieple ręce...
Powiem do ucha : Tatku, posłuchaj...
Chce Cię uściskać...nic więcej.....
4,81
autor: nieznany

Dla cudownej pary, z ...

Dla cudownej pary, z najlepszymi życzeniami,
By szczęście nie znało miary,
By codziennie świeciło słońce,
a Wasze uczucie było wyjątkowo gorące.

...
4,87
autor: nieznany

Te życzenia Ci przesyłaWalentynka pewna...

Te życzenia Ci przesyła
Walentynka pewna miła.
W dniu tak pięknym i wspaniałym
Życzę Tobie sercem całym
Dużo szczęścia, namiętności,
Nie kończącej się miłości.

...
4,86
autor: nieznany

W maleńkiej obrączce ...

W maleńkiej obrączce uczuć świat cały,
Miłość, obowiązek, wzniosłe ideały.
Maleńka obrączka, a znaczy tak wiele...
Na całe życie włożona w kościele.

...
4,87
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe