Najlepsze Cóż z tego, że pada, Cóż z tego, że mży? Bez... - najlepsze życzenia
ocena: 4,90, wyświetlono: 4887
Cóż z tego, że pada,
Cóż z tego, że mży?
Bez względu na pogodę
Dla mnie słońcem - Ty!
Inne życzenia
Wszystkie ziomki z Twojej ...
Wszystkie ziomki z Twojej paki i rodzinka ślą buziaki. A do tego wielką falą z życzeniami teksty walą - super życia, spoko zdrowia, fury, chaty, kasy mrowia. Niech frajerom lata gul, jesteś trendy, jazzy i cool.
...
Bądź przyjaciółką wszystkich ...
Bądź przyjaciółką wszystkich płaczących,
Ocieraj łzy co gorzko im płyną,
Uśmiech promienny miej zawsze na twarzy,
A będziesz zawsze kochaną dziewczyną....
Chcę tylko jednego: żyć ...
Chcę tylko jednego:
żyć na tyle długo, by odwdzięczyć się jakoś
za Twą niezasłużoną i przeogromną wielkoduszność....
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe