Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Cóż z tego, że pada, Cóż z tego, że mży? Bez... - najlepsze życzenia

Najlepsze Cóż z tego, że pada, Cóż z tego, że mży? Bez... - najlepsze życzenia

ocena: 4,90, wyświetlono: 4885

Cóż z tego, że pada,
Cóż z tego, że mży?
Bez względu na pogodę
Dla mnie słońcem - Ty!


 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Czuję się dobrze w Twoim ...

Czuję się dobrze w Twoim towarzystwie,
Przyjmij, więc życzenia z walentynkowym uściskiem....
4,84
autor: nieznany

Wszystko, co tylko miłe na świecie,...

Wszystko, co tylko miłe na świecie,
Wszystko, co tylko pomyślność wróży,
Niech się wam w jedno ogniwo splecie
I będzie szczęściem w życia podróży!



...
4,90
autor:

W dniu 18- tych urodzin ...

W dniu 18- tych urodzin życzę Ci:
- subtelnej niecierpliwości wiosny
- łagodnego wzrastania lata
- cichej dojrzałości jesieni
- mądrości dostojnej zimy.
 

...
4,88
autor: nieznany

Dwie róże w wazonie ...

Dwie róże w wazonie są stołu ozdobą,
A Ust jest rozmową między mną a Tobą.
Więc dla dalszej miłej naszej znajomości
Wysyłam w Walentynki ten symbol miłości....
4,92
autor: nieznany

Dziecko otrzymuje życie ...

Dziecko otrzymuje życie za darmo. Może zaistnieć tylko wtedy, gdy rodzice je pokochają i gdy matka zdecyduje się podzielić z nim częścią swojego ciała i swojej krwi. Własnie dlatego nie wystarczy się urodzić, by żyć. Życzę Ci, byś przeżywał siebie jako prezent, który z wdzięcznością przyjmujesz i który z radością ofiarujesz innym ludziom.

...
4,91
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe