Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Cóż z tego, że pada, Cóż z tego, że mży? Bez... - najlepsze życzenia

Najlepsze Cóż z tego, że pada, Cóż z tego, że mży? Bez... - najlepsze życzenia

ocena: 4,90, wyświetlono: 4893

Cóż z tego, że pada,
Cóż z tego, że mży?
Bez względu na pogodę
Dla mnie słońcem - Ty!


 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Hej Słoneczko, czy już ...

Hej Słoneczko, czy już wstałaś - daj mi jakiś znak!
Czy Ty myślisz dzisiaj o mnie, ja o Tobie tak!
Bardzo miło będzie dzisiaj, spotkać Ciebie znów -
już nie mogę się doczekać, Twoich słodkich słów!
Nie chcę kłamać więc napisze, że na buzi też dziś liczę.

...
4,93
autor: nieznany

Jesteś mym słońcem,moim natch...

Jesteś mym słońcem,
moim natchnieniem.
Jesteś najskrytszych
marzeń spełnieniem.
Jesteś mi rajem,
wielką radością
zawsze pozostań moją miłością.

...
4,93
autor: nieznany

Zdrowia, pomyślności,błogosławieństw z Nie...

Zdrowia, pomyślności,
błogosławieństw z Nieba
abyś miała Babciu
wszystko, co Ci trzeba!

...
4,98
autor: nieznany

I miss you terribly ...

I miss you terribly this day of love,
Miss you with a wound that stabs and aches.
I see the love around me, and it takes
So much strength simply just to move.
Soon, soon, my love, this waiting will be done.
You and I will have what we desire.
On days like this we'll sit beside the fire,
Undoing all the pain of days long gone...

4,91
autor: nieznany

Dzisiaj Dzień Taty ! ...

Dzisiaj Dzień Taty ! Mojego Taty !
I wszystkich Ojców na świecie!
Niosę dla Taty z ogródka kwiaty...
Zarzucę Tacie na szyje cieple ręce...
Powiem do ucha : Tatku, posłuchaj...
Chce Cię uściskać...nic więcej.....
4,81
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe