Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Cóż z tego, że pada, Cóż z tego, że mży? Bez... - najlepsze życzenia

Najlepsze Cóż z tego, że pada, Cóż z tego, że mży? Bez... - najlepsze życzenia

ocena: 4,90, wyświetlono: 4887

Cóż z tego, że pada,
Cóż z tego, że mży?
Bez względu na pogodę
Dla mnie słońcem - Ty!


 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Wszystkie ziomki z Twojej ...

Wszystkie ziomki z Twojej paki i rodzinka ślą buziaki. A do tego wielką falą z życzeniami teksty walą - super życia, spoko zdrowia, fury, chaty, kasy mrowia. Niech frajerom lata gul, jesteś trendy, jazzy i cool.

...
4,85
autor: nieznany

Bądź przyjaciółką wszystkich ...

Bądź przyjaciółką wszystkich płaczących,
Ocieraj łzy co gorzko im płyną,
Uśmiech promienny miej zawsze na twarzy,
A będziesz zawsze kochaną dziewczyną....
4,82
autor: nieznany

Chcę tylko jednego: żyć ...

Chcę tylko jednego:
żyć na tyle długo, by odwdzięczyć się jakoś
za Twą niezasłużoną i przeogromną wielkoduszność....
4,84
autor: nieznany

Żyje życiem wojskowym,Ciągle zajęc...

Żyje życiem wojskowym,
Ciągle zajęcia i męka.
A ja tak bardzo chciałem,
Być wciąż przy Tobie maleńka.

...
4,94
autor: nieznany

Cóż z tego, że pada,Cóż z teg...

Cóż z tego, że pada,
Cóż z tego, że mży?
Bez względu na pogodę
Dla mnie słońcem - Ty!...
4,90
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe