Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Cóż z tego, że pada, Cóż z tego, że mży? Bez... - najlepsze życzenia

Najlepsze Cóż z tego, że pada, Cóż z tego, że mży? Bez... - najlepsze życzenia

ocena: 4,90, wyświetlono: 4899

Cóż z tego, że pada,
Cóż z tego, że mży?
Bez względu na pogodę
Dla mnie słońcem - Ty!


 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Zawsze Dziadziuś o wnukitroszczy się, ...

Zawsze Dziadziuś o wnuki
troszczy się, pamięta...
Toż Mu szczęścia i zdrowia
dziś życzą wnuczęta...

...
4,92
autor: nieznany

Dziś są Twoje urodziny ...

Dziś są Twoje urodziny ...
A Tobie tylko jedno w głowie
Więc Wszyscy wzniosą toast
I dla Ciebie zaśpiewają 100 Lat.

...
4,88
autor: nieznany

Nadszedł dzień, na który ...

Nadszedł dzień, na który długo czekałaś byłaś dzieckiem, a dziś dorosłą się stałaś dziś świat otwiera przed Tobą drzwi do kolorowych, choć poważnych dni! Wielka radość i sielanka możesz szaleć aż do ranka koniec barier, ograniczeń być dorosłą-TO JEST ŻYCIE!
 

...
4,85
autor: nieznany

Easter is the time to engage yourself in whole...

Easter is the time to engage yourself in whole lotta merry-making. It´s also the time to express to your beloved how much you love her. So reach out to your sweetheart with your loving Easter wishes.



...
4,90
autor:

Bajeczne pozdrowieniaZ bajec...

Bajeczne pozdrowienia
Z bajecznej krainy
Dla bajecznego chłopca
Od bajecznej dziewczyny!

...
4,89
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe