Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Ciężkie i długie miesiące żal tych miesięcy... - najlepsze życzenia

Najlepsze Ciężkie i długie miesiące żal tych miesięcy... - najlepsze życzenia

ocena: 4,91, wyświetlono: 4306

Ciężkie i długie miesiące
żal tych miesięcy straconych
żal nie straconych dni
nigdy się nie powtórzy tych 350 dni


 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Gdy śnieg na dworze, ...

Gdy śnieg na dworze, gdy świeci słońce,
Gdy ciemne niebo i gwiazd tysiące,
Gdy deszczyk stuka w okna domeczków,
Ja bardzo Ciebie kocham koteczku!
I zawsze kochać będę Cię szczerze,
A nikt już Ciebie mi nie odbierze!...
4,81
autor: nieznany

Babciu!Twój dom, to do...

Babciu!
Twój dom, to dom wróżki
gdzie się spełniają marzenia
to takie miejsce na Ziemi
gdzie smutek w radość się zmienia.

...
4,93
autor: nieznany

♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸b...

♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*• .¸♥♥¸.•*´¨`*•.¸♥
♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*• .¸♥♥¸.•*´¨`*•.¸♥

______(¯`v´¯)
_______(¯`(●)´¯)_ ...

4,47
autor: nieznany

Dużo zdrowia i uśmiechów ...

Dużo zdrowia i uśmiechów pisków wrzasków i zabawy moc sporo radości z tupotu malutkich nóżek, łez szczęścia z pierwszego uśmiechu, ząbka, słowa i kroku porozrzucanych wszędzie klocków przytulenia okrągłej główki i uśc...

5,03
autor: nieznany

Za oziębłych - żeby ...

Za oziębłych - żeby ich piwo rozgrzało, za skłóconych - żeby pojednało, za zmęczonych - żeby orzeźwiło, za smutnych - żeby rozbawiło, za obżartych - by im się łatwiej trawiło... i za nas wszystkich tutaj zgromadzonych, którym nic nie brakuje.
 

...
4,92
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe