Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Chociaż jesteś daleko ode mnie, A życie jest... - najlepsze życzenia

Najlepsze Chociaż jesteś daleko ode mnie, A życie jest... - najlepsze życzenia

ocena: 4,84, wyświetlono: 5494

Chociaż jesteś daleko ode mnie,
A życie jest smutne i złe.
Pamiętaj, że myślę o Tobie,
I pozdrowienia w mundurze Ci śle.


 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Piękne są konwalie, ...

Piękne są konwalie,
kiedy rozkwitają
Piękniejsze twe usta,
gdy się uśmiechają.

...
4,92
autor: Anetka

Nie życzę Ci...

Nie życzę Ci życia bez przeszkód, bo było by ono bez smaku, bez zapachu, bez sensu. Lecz życzę Ci, abyś pokonała każdą przeszkodę i dotarła do celu.
Nie życzę Ci życia bez łez, ale życzę Ci, aby były one tylko ze szczęścia!

...
4,74
autor: Michałek94

Wiedziałam, że pójdąc ...

Wiedziałam, że pójdąc w tą stronę
Spotkam tam Ciebie.
Lecz nigdy nie śmiałam przypuszczać,
Że życie me zmienisz w słodycz.
Pokochałam Cię wtedy i kochać będę,
A największym szczęściem,
Które mi dałeś byłeś TY......
4,87
autor: nieznany

Miasto śle urokSerce - wsp...

Miasto śle urok
Serce - wspomnienia
Usta ślą uśmiech
Ja - pozdrowienia

...
4,80
autor: nieznany

Dziś w Dniu Ślubu moi ...

Dziś w Dniu Ślubu moi mili
Życzę ciesząc się do łez
Byscie w swej miłości tkwili
Aż po swego życia kres.

Byście w zdrowiu, szczęściu byli
Razem dzieląc życia trudy
Aby Wasze wspólne życie
Nie zaznało nigdy nudy....
4,90
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe