Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Chociaż jesteś daleko ode mnie, A życie jest... - najlepsze życzenia

Najlepsze Chociaż jesteś daleko ode mnie, A życie jest... - najlepsze życzenia

ocena: 4,84, wyświetlono: 5498

Chociaż jesteś daleko ode mnie,
A życie jest smutne i złe.
Pamiętaj, że myślę o Tobie,
I pozdrowienia w mundurze Ci śle.


 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Nie chodź różnymi drogami,Ale zawsz...

Nie chodź różnymi drogami,
Ale zawsze swoją drogą.
Czarę szczęścia wciąż dziel z nami,
A cierpienia oddaj wrogom.
Unikaj fałszu, nie znaj zazdrości.
Nie kochaj tego, kto nie wart miłości.
Nikomu serca nie oddaj w ofierze -
Z wyjątkiem tego, kto kocha Cię szczerze.

...
4,91
autor: nieznany

Dziś masz 18 lat!Śmiało teraz...

Dziś masz 18 lat!
Śmiało teraz ruszaj w świat,
śmiało żyj i chciej najwięcej,
trzymaj szczęście swe za ręce!

...
4,84
autor: nieznany

Z racji Dnia Studenta życzę Ci...

Z racji Dnia Studenta życzę Ci radości życia, pełnego szkła, suto zastawionego stołu, zimnego piwa, zasięgu w każdym miejscu, dużo wolnego czasu oraz samych piątek

...
4,87
autor:

Pełen czarów andrzejkowy ...

Pełen czarów andrzejkowy wieczór zdarza się tylko raz w roku. Jak mówi stare polskie przysłowie "Na Świętego Andrzeja błyska pannom nadzieja". W ten andrzejkowy wieczór samych pomyślnych wróżb i spełnionych nadziei.
 

...
4,98
autor: nieznany

Kochany tato zacznę ...

Kochany tato zacznę zwyczajnie,
że z Tobą w domu zawsze jest fajnie:
i w deszczu i w słotę,
w smutku, w radości,
wspierasz i uczysz życia w miłości.
Dzisiaj za wszystko, chcę Ci dziękować,
skromny podarek chce ci darować.

...
4,93
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe