Najlepsze Chociaż jesteś daleko ode mnie, A życie jest... - najlepsze życzenia
ocena: 4,84, wyświetlono: 5494
Chociaż jesteś daleko ode mnie,
A życie jest smutne i złe.
Pamiętaj, że myślę o Tobie,
I pozdrowienia w mundurze Ci śle.
Inne życzenia
Nie życzę Ci...
Nie życzę Ci życia bez przeszkód, bo było by ono bez smaku, bez zapachu, bez sensu. Lecz życzę Ci, abyś pokonała każdą przeszkodę i dotarła do celu.
Nie życzę Ci życia bez łez, ale życzę Ci, aby były one tylko ze szczęścia!
...
Wiedziałam, że pójdąc ...
Wiedziałam, że pójdąc w tą stronę
Spotkam tam Ciebie.
Lecz nigdy nie śmiałam przypuszczać,
Że życie me zmienisz w słodycz.
Pokochałam Cię wtedy i kochać będę,
A największym szczęściem,
Które mi dałeś byłeś TY......
Dziś w Dniu Ślubu moi ...
Dziś w Dniu Ślubu moi mili
Życzę ciesząc się do łez
Byscie w swej miłości tkwili
Aż po swego życia kres.
Byście w zdrowiu, szczęściu byli
Razem dzieląc życia trudy
Aby Wasze wspólne życie
Nie zaznało nigdy nudy....
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe