Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Życzę wszystkiego czego Wam trzeba: autostrady... - najlepsze życzenia

Najlepsze Życzę wszystkiego czego Wam trzeba: autostrady... - najlepsze życzenia

ocena: 4,89, wyświetlono: 5397

Życzę wszystkiego czego Wam trzeba:
autostrady wiodącej do nieba
bez żadnych ograniczeń prędkości,
do tego jeszcze ogromu radości
z każdego, coraz szczęśliwszego dnia,
który spełnia Wasze marzenia.
Żeby Wam nigdy nie zabrakło w domu
talerza klusek i makaronu
słońca bez końca, kwiatów pachnących,
a tuz za oknem ptaków śpiewających.
Każde z tych życzeń na pewno się spełni,
ponieważ płynie prosto z serca głębi.


 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Życzę Ci najszybszej ...

Życzę Ci najszybszej kolejki w sklepie, ulubionej piosenki w radio, twoich kluczy dokładnie tam gdzie ich szukasz. Życzę Ci dnia pełnego szczęścia w perfekcyjnych dawkach, które dadzą Ci radosne poczucie, że życie uśmiecha się do Ciebie, obejmuje Cię i przygarnia ponieważ jesteś kimś specjalnym.

...
4,92
autor: nieznany

Powiedz, czemu na świecie ...

Powiedz, czemu na świecie
Tak szybko płyną dni?
Zawsze ktoś za kimś tęskni
i zawsze ktoś o kimś śni.
Dlaczego szczęście zawsze ucieka
Choć blisko zdaje się być?

...
4,94
autor: nieznany

Gorące jak słońce i ...

Gorące jak słońce i szybkie jak wiatr,
pozdrowionka znad morza przesyłam Ci ja!

...
4,89
autor: nieznany

Raz do roku jest taki ...

Raz do roku jest taki dzień,
Który przemija jak piękny sen.
Wszystkie kobiety panie i matki,
W dniu tym dostają pachnące kwiatki.
Ja kwiatów nie mam dla Ciebie,
Tylko przesyłam w życzeniach sam z siebie

...
4,94
autor: nieznany

Kiedy jesteś tak daleko,a ja ta...

Kiedy jesteś tak daleko,
a ja tak bardzo tęsknie...
Patrzę na niebo
i od razu jest mi lepiej,
bo... jesteś całym moim światem.
 

...
4,88
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe