Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Życzę wszystkiego, czego Wam trzeba: autostrady... - najlepsze życzenia

Najlepsze Życzę wszystkiego, czego Wam trzeba: autostrady... - najlepsze życzenia

ocena: 4,83, wyświetlono: 4503

Życzę wszystkiego, czego Wam trzeba:
autostrady wiodącej do nieba
bez żadnych ograniczeń prędkości,
do tego jeszcze ogromu radości
z każdego, coraz szczęśliwszego dnia,
który spełnia Wasze skryte marzenia.
Żeby Wam nigdy nie zabrakło w domu
talerza, klusek i makaronu,
słońca bez końca, kwiatów pachnących,
a tuż za oknem ptaków śpiewających.

Każde z tych życzeń na pewno się spełni,
ponieważ płyną prosto z serca głębi.



 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Niech gwiazdy jasno ...

Niech gwiazdy jasno Ci świecą,
Niech życie wolno lecz wesoło Ci leci,
Niech zdrowie trzyma Cię na wieki!...
4,95
autor: nieznany

Życzę Ci zabawy do białego ...

Życzę Ci zabawy do białego rana, najlepszych piosenek, pysznego szampana! Choć nie jestem z Tobą w noworoczną noc, pamiętaj też o mnie przez następny rok.
 

...
4,85
autor: nieznany

Dziś są Twoje urodziny ...

Dziś są Twoje urodziny ...
A Tobie tylko jedno w głowie
Więc Wszyscy wzniosą toast
I dla Ciebie zaśpiewają 100 Lat.

...
4,88
autor: nieznany

We wszystkich mowach i w języku duszy...

We wszystkich mowach i w języku duszy
Nad wszystkie są dwa słowa,
Jak w kroplach rosy po suszy,
W nich skarb żywota się chowa.
Jak dwie perełki w oceanie życia,
Jak dwie gwiazdeczki na niebie,
Świecą nam do powicia
Dwa słowa...

4,83
autor: J.I. Kraszewski

Z okazji zbliżających ...

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych,
składamy najserdeczniejsze życzenia:
dużo zdrowia, radości, smacznego jajka, mokrego dyngusa,
mnóstwo wiosennego optymizmu
oraz samych sukcesów
składają...

...
4,84
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe