Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Żebyś zawsze miała z kim, miała gdzie i miała... - najlepsze życzenia

Najlepsze Żebyś zawsze miała z kim, miała gdzie i miała... - najlepsze życzenia

ocena: 4,93, wyświetlono: 28063

Żebyś zawsze miała z kim, miała gdzie i miała za co! tego życzę ci choć o kasę krucho, o kolegę już jest łatwiej, a gdzie? Też pytanie gdzie i kiedy to ty dowiesz się od niego :)


 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

W Nowym Roku życzę Ci:12 miesi...

W Nowym Roku życzę Ci:
12 miesięcy zdrowia,
53 tygodni szczęścia,
8760 godzin wytrwałości,
525600 minut pogody ducha,
31536000 sekund miłości.

...
4,85
autor: nieznany

Niech pięknie śpiewa dziś swe trele skowronek...

Niech pięknie śpiewa dziś swe trele skowronek,
bo oto nadszedł Twych urodzin dzionek.
Przyjmij życzenia z serca prosto płynące,
gorące i ciepłe jak letnie słońce.
Życzę Ci zdrowia, wszelkiej radości,
stu lat życia oraz bezkresnej miłości.
Niech wszystkie plany Ci się zawsze spełniają,
wszyscy chłopcy niech się w Twej urodzie ko...

4,73
autor: Pawcio

Przyjdź o Jezu proszę ...

Przyjdź o Jezu proszę Cię,
Niech Twym dzieckiem stanę się.
Broń od złego duszę mą,
Niech na wieki będzie Twą.

...
4,94
autor: nieznany

W dniu Twoich urodzin,zawsze uśmie...

W dniu Twoich urodzin,
zawsze uśmiechniętej buzi,
wesołej zabawy i mnóstwa
słodkich całusów życzy......
4,78
autor: nieznany

Chciałabym powiedzieć ...

Chciałabym powiedzieć Ci co czuję
Po tym wszystkim co stało się...
Ale żadne słowa nie są w stanie
wyrazić tego co mam w sercu na dnie..
Żałuję, że tak się stało...
Naprawdę nie chciałam!
Uwierz mi!
Wszystko wyszło nie tak...
A miało tak pięknie być
Za bardzo żyłam marzeniami
Obudziłam się teraz z nich
Rzeczywistość jest taka jaka jest
Lecz ja na nią zgodziłam si...

4,94
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe