Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Żebyś zawsze miała z kim, miała gdzie i miała... - najlepsze życzenia

Najlepsze Żebyś zawsze miała z kim, miała gdzie i miała... - najlepsze życzenia

ocena: 4,93, wyświetlono: 28056

Żebyś zawsze miała z kim, miała gdzie i miała za co! tego życzę ci choć o kasę krucho, o kolegę już jest łatwiej, a gdzie? Też pytanie gdzie i kiedy to ty dowiesz się od niego :)


 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Pomaleńku przez podwórze ...

Pomaleńku przez podwórze Idą dzieci kurze. W kropki, w ciapki, malowanki, bo to miały być pisanki... Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Wielkanocnych.
 

...
4,87
autor: nieznany

Krasnal mi mówił, że ...

Krasnal mi mówił, że idziesz już spać
więc coś w prezencie chciałam Ci dać
Chcę to wyrazić przez 1000 słów
lecz powiem króciutko:
SŁODZIUTKICH SNÓW!

...
4,96
autor: Darek

Przyjdź o Jezu proszę ...

Przyjdź o Jezu proszę Cię,
Niech Twym dzieckiem stanę się.
Broń od złego duszę mą,
Niech na wieki będzie Twą.

...
4,94
autor: nieznany

Z okazji narodzin waszej ...

Z okazji narodzin waszej córeczki,
która swoim przyjściem na świat
uradowała tak wiele osób,
życzymy Wam, aby rosła duża,
silna i zdrowa, i żeby była dla Was
źródłem nieustającej radości.

...
4,98
autor: nieznany

Na walentynki przesyłam ...

Na walentynki przesyłam całusów kilka
Delikatnych jak muśnięcie motylka
Myślę, że jak je poczujesz
To mi się zrewanżujesz.

...
4,84
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe