Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Żebyś zawsze miała z kim, miała gdzie i miała... - najlepsze życzenia

Najlepsze Żebyś zawsze miała z kim, miała gdzie i miała... - najlepsze życzenia

ocena: 4,93, wyświetlono: 28059

Żebyś zawsze miała z kim, miała gdzie i miała za co! tego życzę ci choć o kasę krucho, o kolegę już jest łatwiej, a gdzie? Też pytanie gdzie i kiedy to ty dowiesz się od niego :)


 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Dziś dzień Dziadku nie ...

Dziś dzień Dziadku nie psocimy,
tylko dobrze Ci życzymy.
Ty wybronisz nas od draki
bośmy małe rozrabiaki.
Całujemy Cię serdecznie,
żyj nam Dziadku długo wiecznie.

...
4,89
autor: nieznany

Dużo szczęścia i radości, ...

Dużo szczęścia i radości,
uśmiechu i wytrwałości
i samych przyjemnych dni w przyszłości.

...
4,89
autor: nieznany

Za tych, którzy nie ...

Za tych, którzy nie mogą.
 

...
4,96
autor: nieznany

Przyjdź o Jezu proszę ...

Przyjdź o Jezu proszę Cię,
Niech Twym dzieckiem stanę się.
Broń od złego duszę mą,
Niech na wieki będzie Twą.

...
4,94
autor: nieznany

Dzwonili do mnie z nieba, ...

Dzwonili do mnie z nieba, że uciekł im jeden aniołek, ale nie martw się - nie powiem im gdzie jesteś.

...
4,91
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe