Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Żebyś zawsze miała z kim, miała gdzie i miała... - najlepsze życzenia

Najlepsze Żebyś zawsze miała z kim, miała gdzie i miała... - najlepsze życzenia

ocena: 4,93, wyświetlono: 28058

Żebyś zawsze miała z kim, miała gdzie i miała za co! tego życzę ci choć o kasę krucho, o kolegę już jest łatwiej, a gdzie? Też pytanie gdzie i kiedy to ty dowiesz się od niego :)


 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Tobie, mój kochany dziadku, ...

Tobie, mój kochany dziadku,
życzę szczęścia i dostatku.
Uśmiechaj się zawsze bo kocham Cię szczerze
w domu, w kinie i na spacerze.

...
4,87
autor: nieznany

W dniu Twojego świętaŻyczę Ci z ...

W dniu Twojego święta
Życzę Ci z całego serca zdrowia,
szczęścia i pomyślności.
Niech los, co ma najlepszego,
ściele Ci pod nogi
I niech Cię otacza radość,
a omija smutek
Tego wszystkiego życzy Ci...

...
4,92
autor: nieznany

Z okazji urodzin życzę Tobie ...

Z okazji urodzin życzę Tobie samych tylko szczęśliwych dni w życiu! Niech łzy smutku nigdy nie spływają po Twoich policzkach, a radość niech przepełnia całe Twe serce! Życzę Tobie dużo zdrowia, radości, uśmiechu, pogody ducha, miłości najbliż...

4,64
autor:

Najdroższa Babciu! Zawsze cierp...

Najdroższa Babciu!
Zawsze cierpliwa,
oddana, troskliwa,
zawsze spiesząca z pomocą,
żyj w szczęściu i zdrowiu.
Sto lat!

...
4,84
autor: nieznany

Kochani Nauczyciele, ...

Kochani Nauczyciele,
bądźcie wciąż z nami!
Czy jesteśmy duzi czy jeszcze mali.
Życzymy Wam szczęścia na następne lata
- niech żyje i rozkwita nasza oświata!!!

...
4,93
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe