Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Żebyś zawsze miała z kim, miała gdzie i miała... - najlepsze życzenia

Najlepsze Żebyś zawsze miała z kim, miała gdzie i miała... - najlepsze życzenia

ocena: 4,93, wyświetlono: 28054

Żebyś zawsze miała z kim, miała gdzie i miała za co! tego życzę ci choć o kasę krucho, o kolegę już jest łatwiej, a gdzie? Też pytanie gdzie i kiedy to ty dowiesz się od niego :)


 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Jeśli chcesz bym z Tobą ...

Jeśli chcesz bym z Tobą był, wiedz że piwo będę pił.
 

...
4,88
autor: nieznany

W tak uroczystym dniu, ...

W tak uroczystym dniu, jakim jest przyjęcie przez Ciebie Sakramentu Chrztu Świętego i wstąpienie do wspólnoty Kościoła, życzę Ci, abyś zawsze miała ufność w Bogu, kierowała się wrżliwym sercem, a cele, które sobie wytyczysz, by zawsze były szlachetne.

...
4,85
autor: nieznany

Bajeczne pozdrowieniaZ bajec...

Bajeczne pozdrowienia
Z bajecznej krainy
Dla bajecznego chłopca
Od bajecznej dziewczyny!

...
4,89
autor: nieznany

UWAGA!!!Policja poszu...

UWAGA!!!
Policja poszukuje osoby pięknej,
inteligentnej i nieprzeciętnej w łóżku!
Ty nie masz sie czym martwić,
ale gdzie ja sie schowam!

...
4,81
autor: nieznany

Na walentynki przesyłam ...

Na walentynki przesyłam całusów kilka
Delikatnych jak muśnięcie motylka
Myślę, że jak je poczujesz
To mi się zrewanżujesz.

...
4,84
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe