Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Żebyś zawsze miała z kim, miała gdzie i miała... - najlepsze życzenia

Najlepsze Żebyś zawsze miała z kim, miała gdzie i miała... - najlepsze życzenia

ocena: 4,93, wyświetlono: 28062

Żebyś zawsze miała z kim, miała gdzie i miała za co! tego życzę ci choć o kasę krucho, o kolegę już jest łatwiej, a gdzie? Też pytanie gdzie i kiedy to ty dowiesz się od niego :)


 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Kiedy jesteś tak daleko,a ja ta...

Kiedy jesteś tak daleko,
a ja tak bardzo tęsknie...
Patrzę na niebo
i od razu jest mi lepiej,
bo... jesteś całym moim światem.
 

...
4,88
autor: nieznany

No śmiało...rozepnij...włóż rękę ...

No śmiało...
rozepnij...włóż rękę do środka...nie boj się...
obejmij go dłonią...zbadaj jego kształt...no wyciągnij ten telefon z kieszeni i napisz mi coś :)

...
4,85
autor: nieznany

Dziś są Twoje urodziny ...

Dziś są Twoje urodziny ...
A Tobie tylko jedno w głowie
Więc Wszyscy wzniosą toast
I dla Ciebie zaśpiewają 100 Lat.

...
4,88
autor: nieznany

Zdziwisz się kto? Zdziwisz ...

Zdziwisz się kto? Zdziwisz się jak?
A pozdrowienia lecą jak ptak.
Pomyślisz sobie - to niemożliwe!
A my Ci ręczymy, że jednak prawdziwe.
Nasze uśmiechy skrzydła dostały,
I w ............ (miasto) już zawitały.
Uściski wsiadły do samolotu
I chwila moment stoją u płotu.
Całuski natom...

4,90
autor: nieznany

Z okazji jakże ważnego ...

Z okazji jakże ważnego święta,
chcielibyśmy złożyć najserdeczniejsze życzenia...
By czasu starczyło na wszystko,
aby w sukcesy obrodziło,
a to co dobre na lepsze się zmieniło...

...
4,95
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe