Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Żeby święta były syte, żeby rózgą było... - najlepsze życzenia

Najlepsze Żeby święta były syte, żeby rózgą było... - najlepsze życzenia

ocena: 4,91, wyświetlono: 4082

Żeby święta były syte, żeby rózgą było bite.
By choinka w twojej chacie nie śmierdziała tak jak gacie.
Tylko była kolorowa a na dole stał se browar.
Na pasterkę ruszaj śmiało ksiądz na tacy ma za mało.
Daj złotówkę albo dwie niech i on ucieszy sie.




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Zdziwisz się kto? Zdziwisz ...

Zdziwisz się kto? Zdziwisz się jak?
A pozdrowienia lecą jak ptak.
Pomyślisz sobie - to niemożliwe!
A my Ci ręczymy, że jednak prawdziwe.
Nasze uśmiechy skrzydła dostały,
I w ............ (miasto) już zawitały.
Uściski wsiadły do samolotu
I chwila moment stoją...

4,90
autor: nieznany

Dobranoc moi kochanyJuż się d...

Dobranoc moi kochany
Już się dzisiaj nie spotkamy
Odchodzę tam gdzie świata kres
Gdzie wieczny spokój jest.
To sen.

...
4,82
autor: nieznany

Niech Wam Mili będzie ...

Niech Wam Mili będzie wiosennie, słonecznie, świątecznlel Niech cieszą Wasze oczy kolorowe pisanki i wielkanocne barankll Niech się w śmigus-dyngus woda na Was leje, a wielkanocny zając przyniesie radość i nadzieję.
Oby zdrowie dopisało i jajeczko sma...

4,85
autor: nieznany

Dzisiaj jadło pokropione,Przy śniad...

Dzisiaj jadło pokropione,
Przy śniadaniu podzielone.
Będzie wszystkim smakowało,
Aby go nie brakowało.
Żur gorący zajadamy,
Przedtem modły odmawiamy.
Bo kto żywy chwali Pana,
Choć nie każdy zje barana.
Ale jajka kolorowe,
W ciapki, plamki, oraz płowe.
Postukają sobie dzisiaj,
Taki w końcu jest obyczaj.
By życzenia złożyć wszystkim,

4,89
autor: nieznany

By...kurna Cię pogięło ...

By...kurna Cię pogięło 18 lat minęło
Więc życzenia przyjmij Bycze...
By...czegoś Ci nie brakło
Gdy zacznie sie impreza
Bo to jest cięka praca
Gdy nadużyjesz trunkow
I masz Wielkiego KC-a

...
4,85
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe