Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Żeby się spotkać, trzeba się sobie przypatrzeć. Więcej,... - najlepsze życzenia

Najlepsze Żeby się spotkać, trzeba się sobie przypatrzeć. Więcej,... - najlepsze życzenia

ocena: 4,87, wyświetlono: 4447

Żeby się spotkać, trzeba się sobie przypatrzeć.
Więcej, trzeba się sobie napatrzeć.
Jak się człowiek nie napatrzy, to się nie spotka.

/Jan Paweł II/






 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Znasz bajkę o 5 misiach?1.Rozbierz misie...

Znasz bajkę o 5 misiach?
1.Rozbierz misie
2.Połóż misie
3.Oddaj misie
4.Ubierz misie
5.Wynoś misie

...
4,89
autor: nieznany

Na walentynki przesyłam ...

Na walentynki przesyłam całusów kilka
Delikatnych jak muśnięcie motylka
Myślę, że jak je poczujesz
To mi się zrewanżujesz.

...
4,84
autor: nieznany

Do cywila jeszcze długoa REZER...

Do cywila jeszcze długo
a REZERWA to marzenie
ja tymczasem ci przesyłam
widokówkę z pozdrowieniem!

...
4,88
autor: nieznany

Dobranoc moi kochanyJuż się d...

Dobranoc moi kochany
Już się dzisiaj nie spotkamy
Odchodzę tam gdzie świata kres
Gdzie wieczny spokój jest.
To sen.

...
4,82
autor: nieznany

Mała Kruszynko! Z okazji ...

Mała Kruszynko! Z okazji Twego przyjścia na świat życzymy Ci, abyś każdą wylaną łezkę odpłaciła rodzicom tysiącem uśmiechów i żeby każdy dzień Waszego wspólnego życia był uroczysty jak święto.

...
4,95
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe