Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Zebraliśmy się tu po to, by sobie popić. Wypijmy... - najlepsze życzenia

Najlepsze Zebraliśmy się tu po to, by sobie popić. Wypijmy... - najlepsze życzenia

ocena: 4,89, wyświetlono: 2477

Zebraliśmy się tu po to, by sobie popić.
Wypijmy za to, żeśmy się tu zebrali.



 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Jest w życiu jeden świat,który należ...

Jest w życiu jeden świat,
który należy szanować.
To chwile młodych lat.
Których nie można zmarnować.

...
4,81
autor: nieznany

Bajeczne pozdrowieniaZ bajec...

Bajeczne pozdrowienia
Z bajecznej krainy
Dla bajecznego chłopca
Od bajecznej dziewczyny!

...
4,89
autor: nieznany

Nie znam słów tak pięknych, ...

Nie znam słów tak pięknych,
którymi mógłbym Cię opisać.
Nie znam zjawisk tak cudnych,
do których mógłbym Cię porównać.
Słowo piękno nazbyt jest ubogie,
aby w pełni oddać Twą...

4,85
autor: nieznany

Było piękno było miło, Lecz...

Było piękno było miło,
Lecz nas wojsko rozłączyło.
Do jednostki przyjechałem,
A o Tobie wciąż myślałem.
...
4,90
autor: nieznany

Z okazji zbliżających ...

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych,
składamy najserdeczniejsze życzenia:
dużo zdrowia, radości, smacznego jajka, mokrego dyngusa,
mnóstwo wiosennego optymizmu
oraz samych sukcesów
składają...

...
4,84
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe