Nie masz ulubionych życzeń.
ocena: 4,79, wyświetlono: 7310
Ze wszystkich kwiatów świata
chciałbym zerwać... słońce
i dać je potem Tobie
złociste i gorące.
Słoneczko jest daleko,
ale się nie martw (imię)
narysowałem drugie,
jest prawie takie samo.
Teraz Cię wycałuję,
jak mogę najgoręcej,
bo tak Cię kocham bardzo,
że już nie można więcej.
W dniu Walentynki niosę nowinki,
Że serce moje na zawsze Twoje.
Takie wyznanie przyjmij kochanie,
A potem niech się stanie co ma być.
Życzę Ci:
Dużo zdrowia - "aż do bólu",
słodkiego życia jak truteń w ulu,
samych pomyślnych w życiu zdarzeń,
realizacji wszystkich skrytych marzeń.
Oraz:
W dążeniu do celu wytrwałości,
a od najbliższych dużo miłości.
Niech cię Pan błogosławi i strzeże.
Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad tobą,
niech cię obdarzy swą łaską.
Niech zwróci ku tobie oblicze swoje
i niech cię obdarzy pokojem
Radosnych Świąt w gronie rodzinnym życzy...
Dzisiaj jest Twoja Komunia Świeta , każdy z nas dobrze ten moment pamięta , bo jest to chwila wielka , uroczysta , pełna radości , przepiękna i czysta.
...
Życzenia na Walentynki.