Nie masz ulubionych życzeń.
ocena: 4,79, wyświetlono: 7321
Ze wszystkich kwiatów świata
chciałbym zerwać... słońce
i dać je potem Tobie
złociste i gorące.
Słoneczko jest daleko,
ale się nie martw (imię)
narysowałem drugie,
jest prawie takie samo.
Teraz Cię wycałuję,
jak mogę najgoręcej,
bo tak Cię kocham bardzo,
że już nie można więcej.
Dziecko otrzymuje życie za darmo. Może zaistnieć tylko wtedy, gdy rodzice je pokochają i gdy matka zdecyduje się podzielić z nim częścią swojego ciała i swojej krwi. Własnie dlatego nie wystarczy się urodzić, by żyć. Życzę Ci, byś przeżywał siebie jako prezent, który z wdzięcznością przyjmujesz i który z radością...
Tajemnicą jesteś,
z księgi czarów - zbiegłą,
mgłą zaklętą,
którą nieliczni tylko przejdą.
Kobieto - puchu marny,
a nie do zdobycia.
Kobieto - ile w tym słowie
- piękna, miłości i życia.
Uśmiechem zapalam Ci gwiazdy, by noc nie była zbyt ciemna. Szeptem maluję niebo, by Twoje sny były kolorowe...
dziękuje za mile spędzony wieczór i czekam na kolejny, wiem że nie powinnam tego pisać ale cóż najwyraźniej ja też jestem trochę dziwna. Dobranoc.
Gdy pościel rozkładasz,
I do snu się układasz,
Popatrz na gwiazdy na niebie
Każda z nich to pocałunek dla Ciebie!
Dzień tak pięknego święta nadchodzi
Ten dzień to dzień Matki.
Matka to tak piękne słowo,
aż w sercu robi się ciepło i wesoło.
Matka, która z nas rację ma,
Matka, która kołysała nas co dnia,
Matka, która ka...
Życzenia na Walentynki.