Nie masz ulubionych życzeń.
ocena: 4,79, wyświetlono: 7317
Ze wszystkich kwiatów świata
chciałbym zerwać... słońce
i dać je potem Tobie
złociste i gorące.
Słoneczko jest daleko,
ale się nie martw (imię)
narysowałem drugie,
jest prawie takie samo.
Teraz Cię wycałuję,
jak mogę najgoręcej,
bo tak Cię kocham bardzo,
że już nie można więcej.
Ich will zum frohen Osterfest
dir fröhlich gratulieren.
Vielleicht gelingt es irgendwo,
ein Häslein aufzuspüren.
Dann lege ich in seinen Korb
ein Blatt mit tausend Grüßen,
das soll es dir als Festgruß bringen
mit seinen flinken Füßen.
Życzę Ci:
Dużo zdrowia - "aż do bólu",
słodkiego życia jak truteń w ulu,
samych pomyślnych w życiu zdarzeń,
realizacji wszystkich skrytych marzeń.
Oraz:
W dążeniu do celu wytrwałości,
a od najbliższych dużo miłości.
Spośród mężczyzn Tyś jedyny
Bo dziś Twoje urodziny
Niechaj panny idą sznurem
Tak jak kotki za kocurem
Niech na mięśniach bluza pęknie
Tak, że Rambo się przelęknie
Niechaj szmalu nie brakuje
Gdy tak piwo Ci smakuje
A samochód Twój sportowy<...
Płoną sztuczne ognie, płynie już muzyka,
idzie Nowy Rok, stary już umyka, więc wznieśmy puchary, tańczmy do rana. niech los nam nie szczędzi kawioru i szampana.
Życzenia na Walentynki.