Nie masz ulubionych życzeń.
ocena: 4,79, wyświetlono: 7336
Ze wszystkich kwiatów świata
chciałbym zerwać... słońce
i dać je potem Tobie
złociste i gorące.
Słoneczko jest daleko,
ale się nie martw (imię)
narysowałem drugie,
jest prawie takie samo.
Teraz Cię wycałuję,
jak mogę najgoręcej,
bo tak Cię kocham bardzo,
że już nie można więcej.
Bądź zawsze jasnym promieniem
dla tych, co słońca mają za mało.
Bądź tam osłodą i pocieszeniem,
gdzie nic dobrego życie nie dało.
Samych szczęśliwych dni
w życiu uśmiechu na twarzy
słonecznych promyków w pochmurne dni
Lata zimą i wiosny jesienią, to o czym
marzysz - by Twoje było, a czego pragniesz,
by się spełniło.
Za oziębłych - żeby ich piwo rozgrzało, za skłóconych - żeby pojednało, za zmęczonych - żeby orzeźwiło, za smutnych - żeby rozbawiło, za obżartych - by im się łatwiej trawiło... i za nas wszystkich tutaj zgromadzonych, którym nic nie brakuje.
Jeśli czujesz sie czasem mały, smutny, bezużyteczny i w depresji, topomyśl, że kiedyś byłeś najszybszym i najbardziej farciarskimplemnikiem w grupie!
...
Wiem ile dla Ciebie znaczę jak Ci mnie brakuje jak bardzo mnie potrzebujesz.
Przykro mi że cię opuściłem z poważaniem TWÓJ ROZUM:)
Życzenia na Walentynki.