Nie masz ulubionych życzeń.
ocena: 4,79, wyświetlono: 7308
Ze wszystkich kwiatów świata
chciałbym zerwać... słońce
i dać je potem Tobie
złociste i gorące.
Słoneczko jest daleko,
ale się nie martw (imię)
narysowałem drugie,
jest prawie takie samo.
Teraz Cię wycałuję,
jak mogę najgoręcej,
bo tak Cię kocham bardzo,
że już nie można więcej.
Miłość jest wielka
Lecz mija jak mgła
Przyjaźń jest cicha
Lecz długo trwa.
Easter is the time to engage yourself in whole lotta merry-making. It´s also the time to express to your beloved how much you love her. So reach out to your sweetheart with your loving Easter wishes.
...
Może jeśli będę dobrym człowiekiem,
Który chce lepszym być każdego dnia.
Pana Boga ktoś przeze mnie zobaczy,
Bo chrześcijanin to właśnie ja!
…....……(...(`.-``'´´-.´)...)
............)......--.......--....(
............/....(. ♥.._...♥)....\.
............\........(..0..)......./
.........__.`.-._....'='.._.-.´.__..
...../.......'.#.'At.,.--.,.At'.#.'....\.
.....\__))..#...At.'At'..A...
Wszystkiego najlepszego
dla wszystkich dzieci
dla tych dużych i tych małych!!
Życzenia na Walentynki.