Nie masz ulubionych życzeń.
ocena: 4,79, wyświetlono: 7323
Ze wszystkich kwiatów świata
chciałbym zerwać... słońce
i dać je potem Tobie
złociste i gorące.
Słoneczko jest daleko,
ale się nie martw (imię)
narysowałem drugie,
jest prawie takie samo.
Teraz Cię wycałuję,
jak mogę najgoręcej,
bo tak Cię kocham bardzo,
że już nie można więcej.
Jest w życiu jeden świat,
który należy szanować.
To chwile młodych lat.
Których nie można zmarnować.
Gdy pościel rozkładasz,
I do snu się układasz,
Popatrz na gwiazdy na niebie
Każda z nich to pocałunek dla Ciebie!
Zdrowia, szczęścia, pomyślności,
Sto uśmiechów i radości.
Mnóstwo kasy miłych wrażeń,
I spełnienia wszystkich marzeń.
Myślę sobie każdej nocy
aby spojrzeć Tobie w oczy
wiem za późno na marzenia
więc przesyłam pozdrowienia!
Życzenia na Walentynki.