Nie masz ulubionych życzeń.
ocena: 4,79, wyświetlono: 7316
Ze wszystkich kwiatów świata
chciałbym zerwać... słońce
i dać je potem Tobie
złociste i gorące.
Słoneczko jest daleko,
ale się nie martw (imię)
narysowałem drugie,
jest prawie takie samo.
Teraz Cię wycałuję,
jak mogę najgoręcej,
bo tak Cię kocham bardzo,
że już nie można więcej.
Kochana Babciu w dniu Twojego święta
życzę Ci dużo zdrowia, pomyślności
uśmiechu na co dzień i optymizmu.
Wszystkiego najlepszego
dla wszystkich dzieci
dla tych dużych i tych małych!!
Życzenia na Walentynki.