Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Ze wszystkich kwiatów świata chciałbym... - najlepsze życzenia

Najlepsze Ze wszystkich kwiatów świata chciałbym... - najlepsze życzenia

ocena: 4,79, wyświetlono: 7328

Ze wszystkich kwiatów świata
chciałbym zerwać... słońce
i dać je potem Tobie
złociste i gorące.
Słoneczko jest daleko,
ale się nie martw (imię)
narysowałem drugie,
jest prawie takie samo.
Teraz Cię wycałuję,
jak mogę najgoręcej,
bo tak Cię kocham bardzo,
że już nie można więcej.




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Mężczyźni wg przedziału ...

Mężczyźni wg przedziału wiekowego:
20-letni mężczyzna to KELNER-rozleje zanim doniesie
30-letni to DRWAL rąbie co popadnie
40-letni to WIRTUOZ długo stroi, krótko gra
50-letni to METEOROLOG z przodu opad z tyłu wiatry
60-letni to MŁYNARZ siedzi na workach i bawi się sznurkiem.

...
4,90
autor: nieznany

Życzę Wam dużo spokoju, ...

Życzę Wam dużo spokoju, wiary w przyszłość i dobrej bezinteresownej i wiecznej miłości, bo tylko dlatego warto żyć.

...
4,91
autor: nieznany

♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸b...

♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*• .¸♥♥¸.•*´¨`*•.¸♥
♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*• .¸♥♥¸.•*´¨`*•.¸♥

______(¯`v´¯)
_______(¯`(●)´&...

4,47
autor: nieznany

Siedzę w sobie w kantyniei rozmy...

Siedzę w sobie w kantynie
i rozmyślam o dziewczynie
jesteś w domu lub kawiarni
a ja muszę siedzieć w armii

...
4,89
autor: nieznany

Chciałabym powiedzieć ...

Chciałabym powiedzieć Ci co czuję
Po tym wszystkim co stało się...
Ale żadne słowa nie są w stanie
wyrazić tego co mam w sercu na dnie..
Żałuję, że tak się stało...
Naprawdę nie chciałam!
Uwierz mi!
Wszystko wyszło nie tak...
A miało tak pięknie być
Za bardzo żyłam marzeniami
Obudziłam się teraz z nich
Rzeczywistość jest taka jaka jest
Lecz ja na nią zgod...

4,94
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe