Nie masz ulubionych życzeń.
ocena: 4,79, wyświetlono: 7311
Ze wszystkich kwiatów świata
chciałbym zerwać... słońce
i dać je potem Tobie
złociste i gorące.
Słoneczko jest daleko,
ale się nie martw (imię)
narysowałem drugie,
jest prawie takie samo.
Teraz Cię wycałuję,
jak mogę najgoręcej,
bo tak Cię kocham bardzo,
że już nie można więcej.
Dziś święto obchodzi Najdroższy Tata,
niech los mu z kwiatów życie uplata,
niech nie da poznać żadnych trosk
i rzuci pod nogi pieniędzy stos.
Myślę sobie każdej nocy
aby spojrzeć Tobie w oczy
wiem za późno na marzenia
więc przesyłam pozdrowienia!
Kocham Cię Misiaczku zawsze i wszędzie...
Już nikt inny mego serduszka nie zdobędzie...
I kiedy gwiazdki migoczą na niebie,
ja marzę, by leżeć obok Ciebie...
I wierzę naprawdę, że przyjdzie dzień,
w którym swe troski odsunę w cień...
Bo będę tylko Twoja już na zawsze,
I wreszcie w nocy przy Tobie zasnę...
Będziemy spać razem w każdą noc...
...
Dla 18-latki najśliczniejsze kwiatki...
Dużo luzu i urody
Dobrego humoru i ducha pogody
Supermena boskiego
Ślicznego i dzianego
Matury zdania
Ciągłego kochania
Ciuchach przebierania
Wili z bas...
Życzenia na Walentynki.