Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Zdziwisz się kto? Zdziwisz się jak? A pozdrowienia... - najlepsze życzenia

Najlepsze Zdziwisz się kto? Zdziwisz się jak? A pozdrowienia... - najlepsze życzenia

ocena: 4,88, wyświetlono: 7008

Zdziwisz się kto? Zdziwisz się jak?
A pozdrowienia lecą jak ptak.
Pomyślisz sobie - to niemożliwe!
A my Ci ręczymy, że jednak prawdziwe.
Nasze uśmiechy skrzydła dostały,
I w ............ (miasto) już zawitały.
Uściski wsiadły do samolotu
I chwila moment stoją u płotu.
Całuski natomiast do pociągu się wkradły,
Choć bez biletu - Ciebie dopadły.
I jeszcze telegram dotarł na ostatku,
Że bardzo tęsknimy i kochamy w dodatku.
Na końcu znajdziesz też kilka kresek,
Bo w liście swój udział chciał też mieć piesek.


 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Ein Häschen kam gehoppelt ...

Ein Häschen kam gehoppelt und hat
mein Handy aufgemoppelt. Darum die
verspäteten Ostergrüße und für das
Häschen nur das Süße.

...
4,92
autor: nieznany

Miasto śle urokSerce - wsp...

Miasto śle urok
Serce - wspomnienia
Usta ślą uśmiech
Ja - pozdrowienia

...
4,80
autor: nieznany

Niech Nowy Rok pozbawiony ...

Niech Nowy Rok pozbawiony będzie przykrości,
A składa się z sukcesów i samych radości!!!

...
4,92
autor: nieznany

Jak tam moja rybka mała...

Jak tam moja rybka mała?

Czy już dzisiaj się wyspała?

Czy swe oczka otworzyła

i usta uśmiechem spowiła?

...
4,92
autor: nieznany

Każdej synowej życzę ...

Każdej synowej życzę takiej teściowej jak Ty. Wszystkiego najlepszego w dniu Twego święta.

...
4,93
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe