Nie masz ulubionych życzeń.
ocena: 4,90, wyświetlono: 26959
Zdrowia, szczęścia,
pomyślności i dużo miłości.
Mało zazdrości, zmartwień
i złości.
Dużo pieniędzy, marzeń, radości.
Więcej szaleństwa, uśmiechu i gości!
życzy...
Babciu droga, Babciu miła,
cóż Ci wnuczę Twoje powie ?
... Niech Ci Pan Bóg mnoży siły
... Niech Ci dobre daje zdrowie
... Żyj w szacunku, czci i chwale
pośród wnuków swych...
Dziecko otrzymuje życie za darmo. Może zaistnieć tylko wtedy, gdy rodzice je pokochają i gdy matka zdecyduje się podzielić z nim częścią swojego ciała i swojej krwi. Własnie dlatego nie wystarczy się urodzić, by żyć. Życzę Ci, byś przeżywał siebie jako prezent, który z wdzięcznością przyjmujesz i który z radością ofiarujesz innym ludziom.
...
Tak bardzo tęsknię za Tobą...
Tak bardzo smutno mi jest... ;(
Im więcej o Tobie myślę...
Tym więcej płynie łez...
Nie wiem co już ze sobą robić mam...
Nie mam ochoty nawet na łzy...
Tak w smutku tyle czasu trwam...
Tak mi ponuro mijają bez Ciebie dni...
Gdy Nowy Rok cyfrę zmienia
wszyscy, wszystkim ślą życzenia,
przy tej pięknej sposobności
życzę Wam zdrowia, szczęścia i radości!
Życzenia na Walentynki.