Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Zapomne o tym co mnie boli, zapomne o ciężkiej... - najlepsze życzenia

Najlepsze Zapomne o tym co mnie boli, zapomne o ciężkiej... - najlepsze życzenia

ocena: 4,89, wyświetlono: 8762

Zapomne o tym co mnie boli, zapomne o ciężkiej niedoli,
Zapomnę nawet o sobie, lecz nigdy o Tobie.




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Ich will zum frohen ...

Ich will zum frohen Osterfest
dir fröhlich gratulieren.
Vielleicht gelingt es irgendwo,
ein Häslein aufzuspüren.
Dann lege ich in seinen Korb
ein Blatt mit tausend Grüßen,
das soll es dir als Festgruß...

4,85
autor: nieznany

Życzę Ci szczęścia tak ...

Życzę Ci szczęścia tak wielkiego jak ogrom nieba.
Słońca, które pomimo zła i okrucieństwa tego świata, dzień po dniu wstaje i obdarza nas ciepłem swoich promieni.
Dużo wzlotów i szaleństw,
Dobrych, mądrych i oddanych przyjaciół,
Cudownych uczuć które zawsze trafiają w odpowiednie miejsce i do odpowiednich ludzi.
Wytrwałości, by każdy dzień był lepszy od poprzedniego
Or...

4,89
autor: nieznany

Kocham Cię Misiaczku ...

Kocham Cię Misiaczku zawsze i wszędzie...
Już nikt inny mego serduszka nie zdobędzie...
I kiedy gwiazdki migoczą na niebie,
ja marzę, by leżeć obok Ciebie...
I wierzę naprawdę, że przyjdzie dzień,
w którym swe troski odsunę w cień...
Bo będę tylko Twoja już na zawsze,
I wreszcie w nocy przy Tobie zasnę...
Będziemy spać razem w każdą noc...
...

4,87
autor: nieznany

W polu stoi krzyżyk ...

W polu stoi krzyżyk mały,
Pod nim mała jest mogiła.
To jest miejsce dla żołnierza,
Gdyby panna go zdradziła.

...
4,96
autor: nieznany

Nie znajdziesz na tym ...

Nie znajdziesz na tym zdjęciu
Piękna ani słońca
Ale znajdziesz serce
Które kocha cię bez końca...

...
4,87
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe