Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Zapomne o tym co mnie boli, zapomne o ciężkiej... - najlepsze życzenia

Najlepsze Zapomne o tym co mnie boli, zapomne o ciężkiej... - najlepsze życzenia

ocena: 4,89, wyświetlono: 8768

Zapomne o tym co mnie boli, zapomne o ciężkiej niedoli,
Zapomnę nawet o sobie, lecz nigdy o Tobie.




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Życie to wielki skarb ...

Życie to wielki skarb
Dar istnienia
Gdy jest Ci źle, nie martw się
Od czego są marzenia
Życie ma smutku chwile
Pełne cierpienia
Szkoda na nie łez, nie smuć się
Odrzuć złe wspomnienia
Życie niesie każdemu miłość
Bliskości pragnienia
Spójrz przed siebie i uśmiechnij się
Najważniejsza jest nadzieja!

...
4,89
autor: nieznany

Każdego dnia patrzysz ...

Każdego dnia patrzysz w moją
stronę i uśmiechem witasz mnie...
Ty jedyny do głębi myśli me przenikasz,
znając mój każdy ruch i gest...
Tak krocząc ze mną przez życie
spełnienie i radość mi niesiesz...
Twoja miłość jest dla mnie słońcem,
które sprawia że kocham, pragnę i
żyję tylko dla...

4,89
autor: nieznany

♥.•**•.♥♥•**&#...

♥.•**•.♥♥•**•.♥♥.•**•.♥♥•**•.♥
Świąt radosnych,
przeżyć wzniosłych,
w zdrowiu, szczęściu i miłości.

Niech Święta radością
wypełnią Wasz dom
A Nowy Rok blasku doda

4,54
autor: nieznany

Za Twe Dziadku, dobre ...

Za Twe Dziadku, dobre czyny
zdrowia szczęścia, siły, chwały
dzisiaj Ci na imieniny
szczerze życzy wnuczek mały!

...
4,92
autor: nieznany

W tym dniu należącym ...

W tym dniu należącym wyłącznie do Ciebie
pragnę zaofiarować Tobie wszystkie
wspaniałości tego świata a Ty spośród
tych wybierz te które przyniosą Ci radość,
miłość i szczęście.

...
4,90
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe