Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Z świątecznego korzystam zwyczaju, By przesłać... - najlepsze życzenia

Najlepsze Z świątecznego korzystam zwyczaju, By przesłać... - najlepsze życzenia

ocena: 4,98, wyświetlono: 2223

Z świątecznego korzystam zwyczaju,
By przesłać życzeń tyle, ile kwiecia w maju
I życzyć wam naprawdę z całą serdecznością
By święta napełniły wam duszę radością
Czegóż jeszcze Wam życzę?
Zdrowia i dostatku!
Szóstki w Totka, a także ogromnego spadku!
Siedmiomilowych butów i czapki niewidki,
Spełniającej życzenia małej złotej rybki
Kury ze złotym jajem, Lampy Aladyna,
Sezamu Ali Baby i szczodrego dżina,
Niebieskich koralików, zwierciadeł magicznych,
Dywanów latających i talentów licznych.
Samych miłych perspektyw, uwag błyskotliwych,
Wielu ludzi przyjaznych, niewielu życzliwych.
Masy sukcesów małych, wielkich, gigantycznych,
Poklasku i uznania i awansów licznych.
Mieszkania w Nowym Jorku, willi w Kopenhadze,
Przytulnej garsoniery gdzieś tam w Czeskiej Pradze,
Rezydencji we Włoszech, w Alpach małej chatki,
A w południowych Indiach plantacji herbatki.
Super rancho w Meksyku, pałacu w Pekinie
I innego schronienia w wybranej krainie.
Rejsu dookoła świata, gdzieś w nieznane wypraw,
Ekscytujących doznań, smaku nowych przypraw.
Może nagrody Nobla w jakiejś kategorii,
I życia w stanie choćby lekkiej euforii.
Do tego wiele zdrowia, kondycji, miłości,
Dużo radości z życia i wiecznej młodości.


 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Na tę Wielkanoc życzę ...

Na tę Wielkanoc życzę Wam ciepła domowego, miłości bliźniego, placka wybornego i spokoju świętego.
 
 

...
4,85
autor: nieznany

Pokój zamieszka, kiedy ...

Pokój zamieszka, kiedy Pan przybędzie?
W adwentowej refleksji,
W skupieniu przy konfesjonale,
W ciszy wyczekiwania na wigilijną gwiazdę,
Do gorącego i otwartego serca,
Niech przyjdzie Pan i umocni nas swoim pokoje...

4,89
autor: nieznany

Tak bardzo tęsknię za ...

Tak bardzo tęsknię za Tobą...
Tak bardzo smutno mi jest... ;(
Im więcej o Tobie myślę...
Tym więcej płynie łez...
Nie wiem co już ze sobą robić mam...
Nie mam ochoty nawet na łzy...
Tak w smutku tyle czasu trwam...
Tak mi ponuro mijają bez Ciebie dni...

...
4,94
autor: nieznany

Wiem źle zrobiłem, Wiem że zb...

Wiem źle zrobiłem,
Wiem że zbłądziłem,
Przez moją głupotę omal Cię nie straciłem,
Wiem że Cię to zabolało,
Nie zabrzmiało jak brzmieć miało,
Za wszystkie moje głupie słowa,
Niech w przyszłości Bóg mnie przed tym uchowa,
Bardzo Cię Przepraszam Kotku,
źle mnie zrozumiałaś
Kocham C...

4,93
autor: nieznany

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych,...

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych,
składamy najserdeczniejsze życzenia:
dużo zdrowia, radości, smacznego jajka, mokrego dyngusa,
mnóstwo wiosennego optymizmu
oraz samych sukcesów
składają...



...
4,87
autor:
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe