Nie masz ulubionych życzeń.
ocena: 4,93, wyświetlono: 7791
Dwa kurczaczki w koszyku siedza i rzezuszke sobie jedza, baran w szopie zioło pali, pewnie zaraz sie przewali, ksiadz za stołem już sie buja - WESOŁEGO ALLELUJA!
...
Najlepsze na świecie śniadanie?
Ciebie z rana całowanie.
Choć jesteś teraz daleko,
wysyłam w tym smsie
całusów kilkadziesiąt deko.
Życzę Ci...
...spokojnego snu
i radosnego przebudzenia;
...abyś czasami mogła sobie pozwolić na to,
czego od dawna pragnęłaś,
a nie tylko na to, co musi Ci wystarczyć;
...tylu dobrych wspomnień, abyś dzięki nim
mogła przetrwać złe chwile;
...wiosny - tego zachwytu,
który ciągle przerasta Twoje oczekiwania;
Kochana Babciu w dniu Twojego święta
życzę Ci dużo zdrowia, pomyślności
uśmiechu na co dzień i optymizmu.
Z okazji imienin życzę Ci,
aby jedynymi łzami,
które pojawią się w Twoich oczach
były kryształowe łzy szczęścia,
aby radosnego uśmiechu na Twej twarzy
nie zakryły ciężkie chmury smutku,
aby płatki ró...
Życzenia na Walentynki.