Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. ›
  3. Życzenia
  4. ›
  5. Z okazji tego święta, życzę całemu Gronu... - najlepsze życzenia

Najlepsze Z okazji tego święta, życzę całemu Gronu... - najlepsze życzenia

ocena: 4,84, wyświetlono: 242782

Z okazji tego święta,
życzę całemu Gronu Pedagogicznemu
dużo zdrowia, energii i wytrwałości,
byście mogli w pełni realizować swoje plany
życiowe i zawodowe.


 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Wszystko co było Twoim ...

Wszystko co było Twoim marzeniem
co jest i będzie w przyszłości,
niech nie uleci z cichym westchnieniem
lecz niech się spełni w całości!

...
4,83
autor: nieznany

Co się będę rozpisywaćChcę Ci cz...

Co się będę rozpisywać
Chcę Ci czas Twój wciąż ożywiać,
Z Tobą dalej w życie iść,
Przyjacielem Twoim być!...
4,86
autor: nieznany

Od lat wielu siÄ™ kochacie, ...

Od lat wielu siÄ™ kochacie,
Dzieci trzódkÄ™ Å‚adnÄ… macie,
Wnuków stadko caÅ‚kiem liczne
I jak dotąd życie śliczne.
Czego więcej Wam potrzeba?
Chyba tylko łaski Nieba,
Aby w zdrowiu iść przez lata
i podziwiać piękno świata.

...
4,97
autor: nieznany

Życzę Ci, abyś odnalazła:w ciszy...

Życzę Ci, abyś odnalazła:
w ciszy swoje myśli i marzenia,
w bliskich Ci osobach siłę i piękno stworzenia,
w otaczającym świecie radość istnienia,
w kolorach, smakach i zapachach
wielkość natchnienia,
a w sobie miÅ...

4,77
autor: nieznany

Miłość jest bajkąsen jest ...

Miłość jest bajką
sen jest marzeniem
zdjęcie pamiątką
a Ja wspomnieniem.

...
4,88
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe