Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Z okazji Świąt Wielkanocnych życzę wszystkiego... - najlepsze życzenia

Najlepsze Z okazji Świąt Wielkanocnych życzę wszystkiego... - najlepsze życzenia

ocena: 4,72, wyświetlono: 6329

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzę wszystkiego tego, co od Boga pochodzi. Oby skrzydła wiary przykryły kamienie zwątpienia i uniosły serca ponad przemijanie.




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Tęskno i smutno, cicho ...

Tęskno i smutno, cicho i ciemno...
A wiesz dlaczego? Bo nie jesteś ze mną!
Świeci księżyc, kończę pisanie, całuję Twe usta.
DOBRANOC KOCHANIE!
 

...
4,98
autor: nieznany

Wszystkim Klientom, ...

Wszystkim Klientom, Partnerom oraz Sympatykom naszej firmy składamyżyczenia Spokojnych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia orazPomyślności i Sukcesów w Nowym Roku.

...
4,88
autor: nieznany

Dla Ciebie moje usta, ...

Dla Ciebie moje usta, dla Ciebie moje ręce
I oczy dzięki Tobie widzące coraz więcej.
Dla Ciebie moje myśli, dla Ciebie moje słowa,
Którymi swoje serce chcę Tobie ofiarować.
Dla Ciebie wszystkie kwiaty z mej wyobraźni pól
I serce, co bez Ciebie nie zagra żadnej z ról...
4,88
autor: nieznany

Wszystkiego najlepszego ...

Wszystkiego najlepszego
dla wszystkich dzieci
dla tych dużych i tych małych!!

...
4,88
autor: nieznany

W dniu imienin, jak ...

W dniu imienin, jak co roku
Chcę pojawić się po zmroku
z życzeniami i kwiatami
dla kochanej mojej Mamy
chcę wyszeptać Jej do ucha
Swe życzenia wprost z serducha:
Bądź szczęśliwa, bądź radosna
I cieplutka tak jak wios...

4,92
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe