Nie masz ulubionych życzeń.
ocena: 4,72, wyświetlono: 6329
Tęskno i smutno, cicho i ciemno...
A wiesz dlaczego? Bo nie jesteś ze mną!
Świeci księżyc, kończę pisanie, całuję Twe usta.
DOBRANOC KOCHANIE!
Wszystkim Klientom, Partnerom oraz Sympatykom naszej firmy składamyżyczenia Spokojnych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia orazPomyślności i Sukcesów w Nowym Roku.
...
Wszystkiego najlepszego
dla wszystkich dzieci
dla tych dużych i tych małych!!
W dniu imienin, jak co roku
Chcę pojawić się po zmroku
z życzeniami i kwiatami
dla kochanej mojej Mamy
chcę wyszeptać Jej do ucha
Swe życzenia wprost z serducha:
Bądź szczęśliwa, bądź radosna
I cieplutka tak jak wios...
Życzenia na Walentynki.