Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Wypijmy za tych, co nie piją, bo już swoje... - najlepsze życzenia

Najlepsze Wypijmy za tych, co nie piją, bo już swoje... - najlepsze życzenia

ocena: 4,96, wyświetlono: 5863

Wypijmy za tych, co nie piją, bo już swoje w życiu wypili. A także za to, aby w swoim postanowieniu wytrwali.
 




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

W dniu Twoich urodzin,zawsze uśmie...

W dniu Twoich urodzin,
zawsze uśmiechniętej buzi,
wesołej zabawy i mnóstwa
słodkich całusów życzy......
4,78
autor: nieznany

Dobranoc moi kochanyJuż się d...

Dobranoc moi kochany
Już się dzisiaj nie spotkamy
Odchodzę tam gdzie świata kres
Gdzie wieczny spokój jest.
To sen.

...
4,82
autor: nieznany

Życzę Ci szczęścia tak ...

Życzę Ci szczęścia tak wielkiego jak ogrom nieba.
Słońca, które pomimo zła i okrucieństwa tego świata, dzień po dniu wstaje i obdarza nas ciepłem swoich promieni.
Dużo wzlotów i szaleństw,
Dobrych, mądrych i o...

4,89
autor: nieznany

Nadszedł dzień, na który ...

Nadszedł dzień, na który długo czekałaś byłaś dzieckiem, a dziś dorosłą się stałaś dziś świat otwiera przed Tobą drzwi do kolorowych, choć poważnych dni! Wielka radość i sielanka możesz szaleć aż do ranka koniec barier, ograniczeń być dorosłą-TO JEST ŻYCIE!
 

...
4,85
autor: nieznany

Nowej obywatelce świata ...

Nowej obywatelce świata niech życie z róż się uplata.

...
4,88
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe