Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Wypijmy za tych, co nie piją, bo już swoje... - najlepsze życzenia

Najlepsze Wypijmy za tych, co nie piją, bo już swoje... - najlepsze życzenia

ocena: 4,96, wyświetlono: 5870

Wypijmy za tych, co nie piją, bo już swoje w życiu wypili. A także za to, aby w swoim postanowieniu wytrwali.
 




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Kochani Nauczyciele, ...

Kochani Nauczyciele,
bądźcie wciąż z nami!
Czy jesteśmy duzi czy jeszcze mali.
Życzymy Wam szczęścia na następne lata
- niech żyje i rozkwita nasza oświata!!!

...
4,93
autor: nieznany

Z okazji Twego Święta ...

Z okazji Twego Święta życzę Ci:
Aby jedynymi łzami, które pojawią się w twych oczach
Były kryształowe łzy szczęścia
Aby radosnego uśmiechu na twej twarzy
Nie zakryły ciężkie chmury smutku
A...

4,80
autor: nieznany

Zapomne o tym co mnie ...

Zapomne o tym co mnie boli, zapomne o ciężkiej niedoli,
Zapomnę nawet o sobie, lecz nigdy o Tobie.

...
4,89
autor: Żanetka

(Imię) dziś wielki dzień ...

(Imię) dziś wielki dzień Twojego święta
i (moje imię) o Tobie pamięta
więc z okazji (cyfra-wiek) urodzin
składam ci moc życzeń:
uśmiechu, zdrowia, radości,
mnóstwa prezentów i gości,
przyjaźni wielkich i małych,
wielu przygód niebywałych
i uśmiechu wesołego i wszystkiego,
ws...
4,85
autor: nieznany

Masz ...

Masz "18" latek - to już fakt
Jesteś teraz wolna jak ptak
Przyjmnij najszczersze życzenia
marzeń wszystkich spełnienia
Tysiące chłopaków dookoła
byś zawsze była wesoła!
Byś nigdy starych przyjaciół nie zapomniała
i do stu latek na tym świecie dotrwała!

...
4,90
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe