Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Wypijmy za tych, co nie piją, bo już swoje... - najlepsze życzenia

Najlepsze Wypijmy za tych, co nie piją, bo już swoje... - najlepsze życzenia

ocena: 4,96, wyświetlono: 5855

Wypijmy za tych, co nie piją, bo już swoje w życiu wypili. A także za to, aby w swoim postanowieniu wytrwali.
 




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Zapomne o tym co mnie ...

Zapomne o tym co mnie boli, zapomne o ciężkiej niedoli,
Zapomnę nawet o sobie, lecz nigdy o Tobie.

...
4,89
autor: Żanetka

Witaj złotko, skończyłeś ...

Witaj złotko, skończyłeś spać słodko?
Wypij kawę w swoim kubku, abyś nie miał dzisiaj smutków.
Pamiętaj o uśmiechu na swej twarzy - taki widok Twój mi się marzy.
Obyś nie miał dziś ochoty na najmniejsze nawet tęsknoty.

...
4,91
autor: nieznany

'Jest jeszcze taka miłość,ślepa, bo wi...

'Jest jeszcze taka miłość,
ślepa, bo widoczna,
jak szcęśliwe nieszczęście,
pół radość, pół rozpacz,
ile to trzeba wierzyć,
milczeć, cierpieć, nie pytać,
skakać jak osioł do skrzynki pocztowej
...

4,78
autor: ks. Jan Twardowski

Wiele gwiazdek jest ...

Wiele gwiazdek jest nocą na niebie,
Tyle samo najlepszych życzeń śle właśnie do Ciebie,
Dużo zdrówka, szczęścia i radości,
Niech Twój śliczny usmiech na buzi zawsze gości,
By było coraz mniej złości, a więcej pięknej miłości,
Spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń,
Tych dużych i tych małych, tego Ci życzę......
4,92
autor: nieznany

Gdy śnieg na dworze, ...

Gdy śnieg na dworze, gdy świeci słońce,
Gdy ciemne niebo i gwiazd tysiące,
Gdy deszczyk stuka w okna domeczków,
Ja bardzo Ciebie kocham koteczku!
I zawsze kochać będę Cię szczerze,
A nikt już Ciebie mi nie odbierze!...
4,81
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe