Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. ›
  3. Życzenia
  4. ›
  5. Wypijmy za tych, co nie piją, bo już swoje... - najlepsze życzenia

Najlepsze Wypijmy za tych, co nie piją, bo już swoje... - najlepsze życzenia

ocena: 4,96, wyświetlono: 5861

Wypijmy za tych, co nie piją, bo już swoje w życiu wypili. A także za to, aby w swoim postanowieniu wytrwali.
 




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Choć jestem w innym ...

Choć jestem w innym gronie
myśl o Tobie zawsze płonie!
sto caÅ‚usów Å›lÄ™ z oddali
byśmy szybko się spotkali!

...
4,95
autor: nieznany

Czekam już chyba wiek ...

Czekam już chyba wiek cały,
Aby wreszcie ujrzeć Cię.
AbyÅ› wziÄ…Å‚ mnie w swe ramiona
I powiedział "Kocham Cię"....
4,81
autor: nieznany

Z rana samegoprzesyłam buzia...

Z rana samego
przesyłam buziaczka słodkiego
i rozkosznego, i namiętnego,
i bardzo wyjÄ…tkowego.
Rozkoszuj się nim przez cały dzień,
niech na Twój uÅ›miech nie pada żaden cieÅ„.
Uśmiechaj się od ucha do ucha,
nawet gdyby do nosa wpadÅ...

4,92
autor: nieznany

Nadszedł dzień, na który ...

NadszedÅ‚ dzieÅ„, na który dÅ‚ugo czekaÅ‚aÅ› byÅ‚aÅ› dzieckiem, a dziÅ› dorosłą siÄ™ staÅ‚aÅ› dziÅ› Å›wiat otwiera przed TobÄ… drzwi do kolorowych, choć poważnych dni! Wielka radość i sielanka możesz szaleć aż do ranka koniec barier, ograniczeÅ„ być dorosłą-TO JEST Å»YCIE!
 

...
4,85
autor: nieznany

Sto lat szczęścia pomyślności,szczęśliwej staro...

Sto lat szczęścia pomyślności,
szczęśliwej starości,
gratulować nie przestanę
póki wypić nie dostanę!...
5,00
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe