Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Wypijmy za tych, co nie piją, bo już swoje... - najlepsze życzenia

Najlepsze Wypijmy za tych, co nie piją, bo już swoje... - najlepsze życzenia

ocena: 4,96, wyświetlono: 5868

Wypijmy za tych, co nie piją, bo już swoje w życiu wypili. A także za to, aby w swoim postanowieniu wytrwali.
 




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Miś polarny potrzebuje ...

Miś polarny potrzebuje zimna i lodu.
Miś brunatny ciepła i miodu.
Miś marzyciel gwiazd na niebie.
A ja MISIU potrzebuje CIEBIE!

...
4,97
autor: nieznany

Zdrowia, szczęścia,pomyślności i duż...

Zdrowia, szczęścia,
pomyślności i dużo miłości.

Mało zazdrości, zmartwień
i złości.

Dużo pieniędzy, marzeń, radości.

Więcej szaleństwa, uśmiechu i gości!
życzy...

...
4,90
autor: nieznany

I miss you terribly this day of love,...

I miss you terribly this day of love,
Miss you with a wound that stabs and aches.
I see the love around me, and it takes
So much strength simply just to move.
Soon, soon, my love, this waiting will be done.
You and I will have what we desire.
On days like this we'll sit beside the fire,
Undoing all the pain of days long gone.

...
4,80
autor:

Urodzinki, urodzinki, ...

Urodzinki, urodzinki,
wszyscy robią słodkie minki
żyj nam długo i szczęśliwie,
pomyśl czasem o mnie mile.

...
4,84
autor: nieznany

Jezu Najsłodszy, Ojcze ...

Jezu Najsłodszy, Ojcze i Panie dziś moje pierwsze z Tobą spotkanie. Przyjmij w ofierze me serce małe, by Cię kochało przez życie całe.

...
4,94
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe