Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. ›
  3. Życzenia
  4. ›
  5. Wypijmy za tych, co nie piją, bo już swoje... - najlepsze życzenia

Najlepsze Wypijmy za tych, co nie piją, bo już swoje... - najlepsze życzenia

ocena: 4,96, wyświetlono: 5854

Wypijmy za tych, co nie piją, bo już swoje w życiu wypili. A także za to, aby w swoim postanowieniu wytrwali.
 




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Za Twe Dziadku, dobre ...

Za Twe Dziadku, dobre czyny
zdrowia szczęścia, siły, chwały
dzisiaj Ci na imieniny
szczerze życzy wnuczek mały!

...
4,92
autor: nieznany

Dziś święto obchodzi ...

Dziś święto obchodzi Najdroższy Tata,
niech los mu z kwiatów życie uplata,
niech nie da poznać żadnych trosk
i rzuci pod nogi pieniędzy stos.

...
4,81
autor: nieznany

Hej Słoneczko, czy już ...

Hej Słoneczko, czy już wstałaś - daj mi jakiś znak!
Czy Ty myślisz dzisiaj o mnie, ja o Tobie tak!
Bardzo miÅ‚o bÄ™dzie dzisiaj, spotkać Ciebie znów -
już nie mogÄ™ siÄ™ doczekać, Twoich sÅ‚odkich sÅ‚ów!
Nie chcę kłamać więc napisze, że na buzi też dziś liczę.

...
4,93
autor: nieznany

Dzisiaj jadło pokropione,Przy śniad...

Dzisiaj jadło pokropione,
Przy śniadaniu podzielone.
Będzie wszystkim smakowało,
Aby go nie brakowało.
Żur gorący zajadamy,
Przedtem modły odmawiamy.
Bo kto żywy chwali Pana,
Choć nie każdy zje barana.
Ale jajka kolorowe,
W ciapki, plamki, oraz płowe.
PostukajÄ… sobie dzisiaj,
Taki w końcu jest obyczaj.
By życzenia złożyć wszystkim,
I dalekim, oraz bliskim.
Å»yczÄ...

4,89
autor: nieznany

(¯`•♥•´¯)---`•.¸...

(¯`•♥•´¯)
---`•.¸.•´(¯`•♥•´¯)
(¯`•♥•´¯).`•.¸.•´(¯`•♥•´¯).
--`•.¸.•&acu...

4,92
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe