Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Wypijmy za tych, co nie piją, bo już swoje... - najlepsze życzenia

Najlepsze Wypijmy za tych, co nie piją, bo już swoje... - najlepsze życzenia

ocena: 4,96, wyświetlono: 5856

Wypijmy za tych, co nie piją, bo już swoje w życiu wypili. A także za to, aby w swoim postanowieniu wytrwali.
 




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Myślę sobie każdej nocyaby spojr...

Myślę sobie każdej nocy
aby spojrzeć Tobie w oczy
wiem za późno na marzenia
więc przesyłam pozdrowienia!
 

...
4,92
autor: nieznany

Człowiek to stworzenie ...

Człowiek to stworzenie boże,
Co bez miłości obejść się nie może!...
4,75
autor: nieznany

(Imię) dziś wielki dzień ...

(Imię) dziś wielki dzień Twojego święta
i (moje imię) o Tobie pamięta
więc z okazji (cyfra-wiek) urodzin
składam ci moc życzeń:
uśmiechu, zdrowia, radości,
mnóstwa prezentów i gości,
przyjaźni wielkich i małych,
wielu przygód niebywałych
i uśmiechu wesołego i wszystkiego,
wszystkiego najlepszego!...
4,85
autor: nieznany

Każdego ranka dostajemy ...

Każdego ranka dostajemy szanse na nowe życie.
Pomimo chmur - walcz,
bo życie nie kończy się na kłopotach,
a słońce świeci ponad nimi.
 

...
4,87
autor: nieznany

Babciu droga, Babciu ...

Babciu droga, Babciu miła,
cóż Ci wnuczę Twoje powie ?
... Niech Ci Pan Bóg mnoży siły
... Niech Ci dobre daje zdrowie
... Żyj w szacunku, czci i chwale
pośród wnuków swych...

...
4,93
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe